притисни ентер »

Јелена Карлеуша фатена во 2 часот по полноќ во друштво на непознат маж
Јелена Карлеуша фатена во 2 часот по полноќ во друштво на непознат маж

Јелена Карлеуша фатена во 2 часот по полноќ во друштво на непознат маж

Позната српска пејачка Јелена Карлеуша вчеравечер била фотографирана како излегува од ресторан во 2 часот по полноќ во друштво на непознат маж. Пејачката се забавувала цела вечер, а била облечена во ултра кратко сино здолниште кое го искомбинирала со сребрени обетки. Иако нејзиниот сопруг Душко во моментов е во Белград, двојката не била излезена заедно,

Јелена Карлеуша фатена во 2 часот по полноќ во друштво на непознат маж

Јелена Карлеуша фатена во 2 часот по полноќ во друштво на непознат маж

Позната српска пејачка Јелена Карлеуша вчеравечер била фотографирана како излегува од ресторан во 2 часот по полноќ во друштво на непознат маж. Позната српска пејачка Јелена Карлеуша вчеравечер била фотографирана како излегува од ресторан во 2 часот по полноќ во друштво на непознат маж. Можеби ќе ве интересира: Да не беше Душко ќе немав за леб: Карлеуша

Да не беше Душко ќе немав за леб: Карлеуша со шокантнта сума за гардеробата

Да не беше Душко ќе немав за леб: Карлеуша со шокантнта сума за гардеробата

Во емисијата „Ѕвезде Гранд Специјал“ Јелена Карлеуша откри дека досега потрошила вртоглава сума на пари за нејзините ексцентрични модни комбинации кои ги менува на секое снимање на музчкото шоу „Ѕвездите на Гранд“. Откако сум во продукцијата, а тоа се веќе четири години, на облека потрошив милион евра. Многу потрошив на Саша Поповиќ, рече Јелена .

Станува збор за огромна сума: Eве колку пари троши Јелена Карлеуша за снимањата на Гранд

Станува збор за огромна сума: Eве колку пари троши Јелена Карлеуша за снимањата на Гранд

ИЗВОР Скопје24 | јуни 14, 2019 Јелена Карлеуша на секое снимање на „Ѕвездите на Гранд“ се појавува во оригинални модни комбинации, а откри дека чинат цело богаство. „Откако сум во Гранд, а тоа веќе се четири години, на облека потрошив милион евра. Многу потрошив на Поповиќ“ изјави Јелена во „Ѕвезде Гранд Специјал“. Карлеуша во една прилика изјави дека

Карлеуша за четири години потрошила милионска сума на гардероба

Карлеуша за четири години потрошила милионска сума на гардероба

Карлеуша во една прилика откри и дека без сопругот не би имала пари за лeб бидејќи се што ќе заpaботи тpoши на гардероба. Јелена Карлеуша на секое снимање на „Ѕвездите на Гранд“ се појавува во оригинални модни комбинации, а сега откри колку истите ја чинеле. „Откако сум во Гранд, а тоа веќе се четири години, на облека потрошив милион евра. Многу потрошив

СЕ ШТО ЌЕ ЗАРАБОТИ ТРОШИ НА ГАРДЕРОБА: Карлеуша за четири години поминати во „Ѕвездите на Гранд“ за облека потрошила милион евра!

СЕ ШТО ЌЕ ЗАРАБОТИ ТРОШИ НА ГАРДЕРОБА: Карлеуша за четири години поминати во „Ѕвездите на Гранд“ за облека потрошила милион евра!

Јелена Карлеуша на секое снимање на „Ѕвездите на Гранд“ се појавува во оригинални модни комбинации, а сега откри колку истите ја чинеле. Откако сум во Гранд, а тоа веќе се четири години, на облека потpoшив милион евра. Многу потpoшив на Поповиќ“, изјави Јелена во „Ѕвезде Гранд Специјал“. Карлеуша во една прилика откри и дека без сопругот не би имала

Јелена Карлеуша за четири години поминати во „Ѕвездите на Гранд“ за облека потрошила милион евра

Јелена Карлеуша за четири години поминати во „Ѕвездите на Гранд“ за облека потрошила милион евра

Јелена Карлеуша на секое снимање на „ Ѕвездите на Гранд“ се појавува во оригинални модни комбинации, а сега откри колку истите ја чинеле. Фото: Дамир Дервишагиќ Откако сум во Гранд, а тоа веќе се четири години, на облека потрошив милион евра. Многу потрошив на Поповиќ“, изјави Јелена во „Ѕвезде Гранд Специјал“. Карлеуша во една прилика откри и дека

Станува збор за огромна сума: Eве колку пари троши Јелена Карлеуша за снимањата на Гранд

Станува збор за огромна сума: Eве колку пари троши Јелена Карлеуша за снимањата на Гранд

фото: Принтскрин/инстаграм Јелена Карлеуша на секое снимање на „Ѕвездите на Гранд“ се појавува во оригинални модни комбинации, а откри дека чинат цело богаство. „Откако сум во Гранд, а тоа веќе се четири години, на облека потрошив милион евра. Многу потрошив на Поповиќ“ изјави Јелена во „Ѕвезде Гранд Специјал“. View this post on Instagram Meanwhile