притисни ентер »

Завршила во болница откако и се запалил „Фордот“ во движење
Завршила во болница откако и се запалил „Фордот“ во движење

Завршила во болница откако и се запалил „Фордот“ во движење

Се запалил автомобил во движење, повреден е возачот. Имено, вчера на булеварот „Трета македонска бригада“ во Скопје настанал пожар во патничко моторно возило „Форд Фокус’’, со скопски регистарски ознаки. Возилото било во движење, а со него управувало лицето Е.А.(22) од с.Горно Количани, скопско. Поради брзото ширење на пламенот, Е.А. се здобила со

Скопјанка повредена откако избувнал пожар во автомобилот кој го управувала

Скопјанка повредена откако избувнал пожар во автомобилот кој го управувала

Скопјанка на возраст од 22 години била итно пренесена во болница откако избувнал пожар во нејзиниот автомобил марка „форд фокус“. Како што информираат од МВР, во вечерните часови на 7. ноември било пријавено дека на булеварот „Трета македонска бригада“ настанал пожар во „форд фокус“ во движење, управуван од 22-годишната Е.А. од скопското село Горно

Ѝ се запалило возилото додека возела

Ѝ се запалило возилото додека возела

Вчера вечер во СВР Скопје било пријавено дека на булеварот „Трета македонска бригада'' во Скопје настанал пожар во патничко моторно возило „форд фокус'', со скопски регистарски ознаки, додека било во движење, управувано од Е.А. (22) од село Горно Количани, Скопско. Вчера вечер во СВР Скопје било пријавено дека на булеварот „Трета македонска бригада''

Скопјанка повредена откако избувнал пожар во автомобилот што го управувала

Скопјанка повредена откако избувнал пожар во автомобилот што го управувала

Скопјанка на возраст од 22 години била итно пренесена во болница откако избувнал пожар во нејзиниот автомобил марка „форд фокус“. Како што информираат од МВР, во вечерните часови на 7 ноември било пријавено дека на булеварот Трета македонска бригада настанал пожар во „форд фокус“ во движење, управуван од 22-годишната Е.А. од скопското село Горно Количани

СЕ ЗАПАЛИЛ АВТОМОБИЛ ВО ДВИЖЕЊЕ: Скопјанка која го управувала итно пренесена во болница

СЕ ЗАПАЛИЛ АВТОМОБИЛ ВО ДВИЖЕЊЕ: Скопјанка која го управувала итно пренесена во болница

Автомобил во движење се запалил вчера вечерта во Скопје, а жената која го возела со повреди и изгореници била итно пренесена на Клиника Во СВР Скопје вчера во 23.55 часот било пријавено дека на булевар „Трета македонска бригада“ во Скопје настанал пожар во патничко моторно возило „форд фокус’’, со скопски регистарски ознаки, додека било во движење,

Млада девојка повредена откако и се запалил автомобилот во движење

Млада девојка повредена откако и се запалил автомобилот во движење

На 07.11.2019 во 23.55 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бул.„Трета македонска бригада’’ во Скопје настанал пожар во патничко моторно возило „форд фокус’’, со скопски регистарски ознаки, додека било во движење, управувано од Е.А.(22) од с.Горно Количани, скопско, информира МВР. Притоа, Е.А. се здобила со повреди и била пренесена во Комплексот

Девојка е повредена откако се запалил автомобилот кој го возела

Девојка е повредена откако се запалил автомобилот кој го возела

Скопјанка е повредена откако избувнал пожар во автомобилот кој го управувала. Девојката е на возраст од 22 години, и е итно пренесена во болница откако избувнал пожар во нејзиниот автомобил марка „форд фокус“. Во вечерните часови на 7 ноември е пријавено во полиција дека на булеварот Трета македонска бригада избил пожар во „форд фокус“ во движење,

Скопјанка повредена откако избувнал пожар во автомобилот што го управувала

Скопјанка повредена откако избувнал пожар во автомобилот што го управувала

Скопјанка на возраст од 22 години била итно пренесена во болница откако избувнал пожар во нејзиниот автомобил марка „форд фокус“. Како што информираат од МВР, во вечерните часови на 7 ноември било пријавено дека на булеварот Трета македонска бригада настанал пожар во „форд фокус“ во движење, управуван од 22-годишната Е.А. од скопското село Горно Количани

Скопјанка со изгореници во болница, ѝ се запалил „фордот“ во движење

Скопјанка со изгореници во болница, ѝ се запалил „фордот“ во движење

На 07.11.2019 во 23.55 часот во СВР Скопје било пријавено дека на булевар Трета македонска бригада во Скопје настанал пожар во патничко моторно возило „форд фокус’’, со скопски регистарски ознаки, додека било во движење, управувано од Е.А.(22) од с.Горно Количани, скопско. Притоа, Е.А. се здобила со повреди и била пренесена во Комплексот клиники „Мајка

Скопјанка повредена откако избувнал пожар во автомобилот што го управувала

Скопјанка повредена откако избувнал пожар во автомобилот што го управувала

Скопјанка на возраст од 22 години била итно пренесена во болница откако избувнал пожар во нејзиниот автомобил марка „форд фокус“. Како што информираат од МВР, во вечерните часови на 7 ноември било пријавено дека на булеварот Трета македонска бригада настанал пожар во „форд фокус“ во движење, управуван од 22-годишната Е.А. од скопското село Горно Количани