притисни ентер »

Далиња: Не успеавме да го донесеме Вињалес, сега ќе чекаме
Далиња: Не успеавме да го донесеме Вињалес, сега ќе чекаме

Далиња: Не успеавме да го донесеме Вињалес, сега ќе чекаме

На патеката во Сепанг, Дукати ги започна подготовките за новата сезона на првиот официјален тест . На патеката во Сепанг, Дукати ги започна подготовките за новата сезона на првиот официјален тест . Сезоната започнува за помалку од еден месец, а Дукати за прв пат ќе стартува со 4 фабрички Десмоседичи, два за Довициозо и Петручи во тимот на Дукати и