притисни ентер »

Две во едно: Дуа Липа ја покажа новата фризура и својот син
Две во едно: Дуа Липа ја покажа новата фризура и својот син

Две во едно: Дуа Липа ја покажа новата фризура и својот син

Откако малку стивна целата ситуација околу изјавата со која го налути целиот регион , а и светот, пејачката Дуа Липа се одлучи да направи мала транформација. Имено, таа направи шишки и сега може да се фали со својот ретро изглед. Но, ова не беше доволно за неа, па таа го покажа и своето ново милениче, за кое вели дека е нејзин син. „Повеќе не зборувај