притисни ентер »

Најжешкото од Теа Таировиќ на Инстаграм
Најжешкото од Теа Таировиќ на Инстаграм

Најжешкото од Теа Таировиќ на Инстаграм

Познатата и атрактивна Теа Таировиќ, српска пејачка и некогашна учесничка во „Ѕвездите на Грант“, „пали“ на Инстаграм. Нејзините следбеници уживаат во навистина жешки фотки за кои младата убавица не се штеди. А и има што да покаже, коментираат нејзините следбеници, па ја наградуваат со лајкови. Сексапил, убавина, провокативни пози – мажите ја обожаваат,

Инстаграм портфолио: Една од најдобро облечените Хрватки на улиците во Минхен

Инстаграм портфолио: Една од најдобро облечените Хрватки на улиците во Минхен

Жана Јуришиќ е Хрватка која долго време живее во Минхен, Германија. Таа е деловна жена, мајка и дама со изграден стил што го користи како адут на нејзиниот профил на Инстаграм каде ја следат над 74 илјади следбеници. Нејзиното влијание од моден аспект на социјалните мрежи е веќе видливо, па за неа често може да прочитаме и во хрватските и во германските

Ова се дел од учесниците на „U&Z Influencer awards 2020“ во Insta parents категоријата

Ова се дел од учесниците на „U&Z Influencer awards 2020“ во Insta parents категоријата

Главен покровител на конкурсот е „Виолета“ , а гласањето ќе започне на 15 декември ќе трае 3 дена. Кои ќе бидат победниците одлучуваат вашите гласови, кои им се додаваат на оние на жирито. Секојдневно ни го подобруваат расположението споделувајќи фотографии од своите најмили и делејќи совети за родителството на Инстаграм – ова се дел од учесниците