притисни ентер »

Виц: Плавушата и компјутерот
Виц: Плавушата и компјутерот

Виц: Плавушата и компјутерот

Share Tweet Share Share Email Comments Плавуша се јавува во сервис: – Ало, не ми работи компјутерот! – Госпоѓо, случајно да не закачил некој вирус? – Нема шанси, не сум го изнела надвор! Advertisements Share Tweet Share Share Email

Вирус

Вирус

Плавуша се јавува во сервис: – Ало, не ми работи компјутерот! – Госпоѓо, случајно да не закачил некој вирус? – Нема шанси, не сум го изнела надвор!

Виц: Што не смее да се гледа?

Виц: Што не смее да се гледа?

Share Tweet Share Share Email Comments Верник кај попот на исповед: Оче, слики од голи жени може да се гледаат? Може, чедо, зошто да не. А порно филмови? Може и тоа. А што не смее да се гледа оче? Па, не смее да се гледа кај што заваруваат со електричен апарат. Advertisements Share Tweet Share Share Email

Втора жртва на коронавирусот во Македонија – почина 63-годишен заразен пациент од Дебар

Втора жртва на коронавирусот во Македонија – почина 63-годишен заразен пациент од Дебар

Share Tweet Share Share Email Comments Од Министерството за здравство информираа дека во текот на изминатата ноќ, на Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби во Скопје, почина пациент заболен од коронавирус – втор случај на смрт како последица на коронавирусот во Македонија. Станува збор за маж на 63 годишна возраст од Дебар, кај кого дошло