притисни ентер »

Нејмар патува за Париз, утре се решава иднината на Бразилецот
Нејмар патува за Париз, утре се решава иднината на Бразилецот

Нејмар патува за Париз, утре се решава иднината на Бразилецот

Шефовите на Пари Сен Жермен со нетрпение го очекуваат Нејмар да се врати во Париз откако Бразилецот не се појави за стартот на предсезонските подготовки на 8-ми јули. Најновите информации се дека напаѓачот ќе се качил на авионот синоќа и ќе биде утре во францускиот главен град. Во понеделник ќе се одржи средба меѓу него и спортскиот директор на парижаните,

Нејмар пак ги налути „светците“: Победата од 6-1 со Барса против ПСЖ ми е најомилен момент

Нејмар пак ги налути „светците“: Победата од 6-1 со Барса против ПСЖ ми е најомилен момент

Пред да се врати во Париз, Нејмар испрати провокација до клубот чиј дрес се уште го брани, вели дека кам-бекот за паметење кој го приреди Барселона кога со 6-1 го понижи ПСЖ во Лигата на шампионите му е најомилен момент. Бразилецот веќе ги налути лидерите на ПСЖ откако не се појави на стартот од подготовките за новата сезона закажан на 8. јули. Тој

Нејмар патува за Париз, утре се решава иднината на Бразилецот

Нејмар патува за Париз, утре се решава иднината на Бразилецот

Шефовите на Пари Сен Жермен со нетрпение го очекуваат Нејмар да се врати во Париз откако Бразилецот не се појави за стартот на предсезонските подготовки на 8-ми јули. Најновите информации се дека напаѓачот ќе се качил на авионот синоќа и ќе биде утре во францускиот главен град. Во понеделник ќе се одржи средба меѓу него и спортскиот директор на парижаните,

Нејмар патува за Париз, утре се решава иднината на Бразилецот

Нејмар патува за Париз, утре се решава иднината на Бразилецот

Шефовите на Пари Сен Жермен со нетрпение го очекуваат Нејмар да се врати во Париз откако Бразилецот не се појави за стартот на предсезонските подготовки на 8-ми јули. Најновите информации се дека напаѓачот ќе се качил на авионот синоќа и ќе биде утре во францускиот главен град. Во понеделник ќе се одржи средба меѓу него и спортскиот директор на парижаните,

Нејмар патува за Париз, утре се решава иднината на Бразилецот

Нејмар патува за Париз, утре се решава иднината на Бразилецот

Шефовите на Пари Сен Жермен со нетрпение го очекуваат Нејмар да се врати во Париз откако Бразилецот не се појави за стартот на предсезонските подготовки на 8-ми јули. Најновите информации се дека напаѓачот ќе се качил на авионот синоќа и ќе биде утре во францускиот главен град. Во понеделник ќе се одржи средба меѓу него и спортскиот директор на парижаните,

Нејмар пред да се врати во Париз порача: Победата од 6-1 со Барса против ПСЖ ми е најомилен момент!

Нејмар пред да се врати во Париз порача: Победата од 6-1 со Барса против ПСЖ ми е најомилен момент!

Нејмар испрати нова провокација до „светците“, пред да се врати во Париз порача дека најомолен момент му е големиот кам-бек во Лигата на шампионите кој го приреди Барса кога го понижи ПСЖ и го совлада со 6-1. Бразилецот веќе ги налути лидерите на ПСЖ откако не се појави на стартот од подготовките за новата сезона закажан на 8. јули. Тој треба утре

Нејмар: Омилен меч ми е 6:1 победата над ПСЖ!

Нејмар: Омилен меч ми е 6:1 победата над ПСЖ!

Нејмар го зголеми притисокот на својот сегашен клуб Пари Сен-Жермен откако призна дека најубави спомени на фудбалскиот терен има од легендарната 6:1 победа на Барса над ПСЖ во Лигата на шампионите. Дуелот од 2017 година уште се смета за еден од најисклучителните во историјата на ЛШ. Барселона губеше со 4:0 по првиот меч, и до 88. минута заостануваше

Нејмар: Омилен меч ми е 6:1 победата над ПСЖ!

Нејмар: Омилен меч ми е 6:1 победата над ПСЖ!

Нејмар го зголеми притисокот на својот сегашен клуб Пари Сен-Жермен откако призна дека најубави спомени на фудбалскиот терен има од легендарната 6:1 победа на Барса над ПСЖ во Лигата на шампионите. Дуелот од 2017 година уште се смета за еден од најисклучителните во историјата на ЛШ. Барселона губеше со 4:0 по првиот меч, и до 88. минута заостануваше

Утре се решава иднината на Бразилецот: Нејмар патува за Париз

Утре се решава иднината на Бразилецот: Нејмар патува за Париз

Шефовите на Пари Сен Жермен со нетрпение го очекуваат Нејмар да се врати во Париз откако Бразилецот не се појави за стартот на предсезонските подготовки на 8-ми јули. Најновите информации се дека напаѓачот ќе се качил на авионот синоќа и ќе биде утре во францускиот главен град. Во понеделник ќе се одржи средба меѓу него и спортскиот директор на парижаните,

Нејмар патува за Париз, утре се решава иднината на Бразилецот

Нејмар патува за Париз, утре се решава иднината на Бразилецот

Шефовите на Пари Сен Жермен со нетрпение го очекуваат Нејмар да се врати во Париз откако Бразилецот не се појави за стартот на предсезонските подготовки на 8-ми јули. Најновите информации се дека напаѓачот ќе се качил на авионот синоќа и ќе биде утре во францускиот главен град. Во понеделник ќе се одржи средба меѓу него и спортскиот директор на парижаните,