притисни ентер »

Туристи пронајдоа бизарна риба која личи на вонземјанин
Туристи пронајдоа бизарна риба која личи на вонземјанин

Туристи пронајдоа бизарна риба која личи на вонземјанин

Туристи наидоа на необична глетка на плажата покрај австралискиот брег, минатата недела. Тие на плажата пронашле мртво суштество, кое најверојатно го донеле брановите. – Одевме по плажата и видовме голема риб  на песокот. Никогаш не сум видел такво нешто. Изгледаше како вонземјанин “, изјавија туристите. Gepostet von Vns-WORLD.Com am Mittwoch, 29.