притисни ентер »

Дали ова е најдобро облечената русокоса на Модната недела во Париз?
Дали ова е најдобро облечената русокоса на Модната недела во Париз?

Дали ова е најдобро облечената русокоса на Модната недела во Париз?

Актерката Ања Тејлор Џој нeодамна присуствувала на традиционалната модна недела во Париз. Меѓу многубројните славни личности кои се појавиле на ревијата на модната куќа „Диор“, заблескала и актерката Ања Тејлор Џој. Прекрасната русокоса за оваа посебна прилика носела интересни модни парчиња, кои и тоа како ја истакнале нејзината фигура на тело. Црното

Дејвид Бекам го засени дури и згодниот актер во здолништето

Дејвид Бекам го засени дури и згодниот актер во здолништето

На модната недела во Париз, француската модна куќа Диор ја претстави својата колекција на машка облека Dior Homme , но господата од првите редови го украдоа шоуто! Овој настан ги собра најголемите имиња во светскиот шоубизнис, па така во публиката ги видовме актерката Гвендолин Кристи , музичарката Кортни Лав , манекенките Наоми Кембел и Карли Клос

Облече здолниште! Актерот, кој важи за еден од НАЈУБАВИТЕ ФРАЕРИ, сите гι остави без текст со ОВОЈ СТАЈЛИНГ

Облече здолниште! Актерот, кој важи за еден од НАЈУБАВИТЕ ФРАЕРИ, сите гι остави без текст со ОВОЈ СТАЈЛИНГ

Роберт Патинсон стана големо име откако глумеше со Кристен Стјуарт во „Сагата на самракот“, глумејќи го саканиот вампир Едвард Кален . Оттогаш, актерот играше неколку фасцинантни ликови во многу филмови, што му донесе многу признанија. Со своето последно појавување, британската ѕвезда ги подигна нештата на друго ниво. На саемот за машка облека есен/зима