притисни ентер »

Анистон руши рекорди: Објави фотка без шминка, па за еден ден доби над 3 милиони лајкови
Анистон руши рекорди: Објави фотка без шминка, па за еден ден доби над 3 милиони лајкови

Анистон руши рекорди: Објави фотка без шминка, па за еден ден доби над 3 милиони лајкови

За Џенифер Анистон многумина зборуваат дека е вистинска убавица и дека шминката на и е потребна за да изгледа убаво. Тоа и го покажа со најновата фотографија што ја објави на Инстаграм на која воопшто нема шминка. Фотографијата за само 20 часа имала повеќе од 2,8 милиони лајкови и многу позитивни коментари. Фановите се воодушевени и од нејзините сини

Џенифер Анистон објави селфи без шминка

Џенифер Анистон објави селфи без шминка

Џенифер Анистон ги руши сите можни рекорди некогаш направени во однос на социјалната мрежа Инстаграм. Очигледно е дека таа добро знае што прави, но и дека публиката бескрајно ја обожава. Овојпат таа предизвика вистинска бура со селфи на кое се гледа дека воопшто не е нашминкана. Оваа фотографија веќе има над три милиони лајкови и голем број коментари,

Анистон кралица на Инстаграм: Објави селфи без шминка

Анистон кралица на Инстаграм: Објави селфи без шминка

Џенифер Анистон ги руши сите можни рекорди некогаш направени во однос на социјалната мрежа Инстаграм. Очигледно е дека таа добро знае што прави, но и дека публиката бескрајно ја обожава. Овојпат таа предизвика вистинска бура со селфи на кое се гледа дека воопшто не е нашминкана. Оваа фотографија веќе има над три милиони лајкови и голем број коментари,

Анистон „растура“ на Инстаграм со селфи без шминка

Анистон „растура“ на Инстаграм со селфи без шминка

Џенифер Анистон ги руши сите можни рекорди некогаш направени во однос на социјалната мрежа Инстаграм. Очигледно е дека таа добро знае што прави, но и дека публиката бескрајно ја обожава. Овојпат таа предизвика вистинска бура со селфи на кое се гледа дека воопшто не е нашминкана. Оваа фотографија веќе има над три милиони лајкови и голем број коментари,

Џенифер Анистон пак соборува рекорди на Инстаграм: Сите сакаат да ја видат без шминка!

Џенифер Анистон пак соборува рекорди на Инстаграм: Сите сакаат да ја видат без шминка!

Фотографијата за само 20 часа имала повеќе од 2,8 милиони лајкови. За Џенифер Анистон многумина зборуваат дека е вистинска убавица и дека шминката на и е потребна за да изгледа убаво. Тоа и го покажа со најновата фотографија што ја објави на Инстаграм на која воопшто нема шминка. Фотографијата за само 20 часа имала повеќе од 2,8 милиони лајкови и многу

Анистон покажа како изгледа без шминка и собра речиси 2,9 милиони лајкови

Анистон покажа како изгледа без шминка и собра речиси 2,9 милиони лајкови

Една од најпопуларните актерки во светот, Џенифер Анистон, честопати имаме шанса да ја видиме на разни настани. Како по правило, доаѓа средена и со шминка. Џенифер, која неодамна отвори профил на „Инстаграм“, објави фотографија на која се гледа како позира без грам шминка. Оваа слика доби повеќе од 2,8 милиони лајкови и многу позитивни коментари за

Со една фотографија на која едвај се гледа, Џенифер Анистон го запали интернетот

Со една фотографија на која едвај се гледа, Џенифер Анистон го запали интернетот

Актерката Џенифер Анистон неодамна отвори Инстаграм и таа преку ноќ стана кралица на социјалните мрежи. Во прилог на ова говори и фактот што за помалку од еден ден таа собра четири милиони лајкови. Имено, ѕвездата од популарната ТВ-серија „Пријатели“ по години противење реши да отвори профил на Инстаграм, а се чини дека одлично сфатила како функционира

Со една фотографија на која едвај се гледа Џенифер Анистон го запали нтернетот

Со една фотографија на која едвај се гледа Џенифер Анистон го запали нтернетот

Актерката Џенифер Анистон неодамна отвори Инстаграм и таа преку ноќ стана кралица на социјалните мрежи. Во прилог на ова говори и фактот што за помалку од еден ден таа собра четири милиони лајкови. Имено, ѕвездата од популарната ТВ серија „Пријатели“ после години противење реши да отвори профил на Инстаграм, а се чини дека одлично сфатила како функционира

Со една фотографија на која едвај се гледа Џенифер Анистон го запали интернетот

Со една фотографија на која едвај се гледа Џенифер Анистон го запали интернетот

Актерката Џенифер Анистон неодамна отвори Инстаграм и таа преку ноќ стана кралица на социјалните мрежи. Во прилог на ова говори и фактот што за помалку од еден ден таа собра четири милиони лајкови. Имено, ѕвездата од популарната ТВ серија „Пријатели“ после години противење реши да отвори профил на Инстаграм, а се чини дека одлично сфатила како функционира