притисни ентер »

Згодна или слаба - Северина ја споредија со Анџелина Џоли
Згодна или слаба - Северина ја споредија со Анџелина Џоли

Згодна или слаба - Северина ја споредија со Анџелина Џоли

Без оглед дали ви се допаѓа музиката што ја пее или не, Северина отсекогаш важела за една од најдотераните, но и најубавите жени на Балканот. Годинава го прослави 47.роденден, а со фотографиите што ги пласира на социјалните мрежи, покажува дека е во одлична форма. View this post on Instagram A post shared by Severina Kojic (@severina) onAug 12, 2019

Најубавото девојче на светот: 10 години подоцна изгледа совршено

Најубавото девојче на светот: 10 години подоцна изгледа совршено

18 - годишната Тилан Блондо се прослави кога пред 10 години ја прогласија за најубаво девојче на светот. Како што одминува време, таа стануваше се поубава, а за тоа може да се уверите доколку ги погледнете нејзините фотографии кои редовно ги споделува на социјалните мрежи. На 10 години се појави на насловната страна на магазинот Вог, а откако доби