притисни ентер »

Се судриле на паркинг па прегазиле и дете
Се судриле на паркинг па прегазиле и дете

Се судриле на паркинг па прегазиле и дете

Возила се удриле на паркинг во Скопје, а бил удрен и малолетник кој се здобил со повреди. Драмата се одвивала во 22 часот кога во СВР Скопје било пријавено дека на паркинг на  булеварот „АСНОМ“, се случила сообраќајна незгода во која учествувале  патничко моторно возило „Пасат“ со скопски регистарски ознаки, управувано од 34-годишниот М.И. од селото

Тешко повредено девојче по сообраќајка на паркинг на булевар АСНОМ

Тешко повредено девојче по сообраќајка на паркинг на булевар АСНОМ

Девојче е тешко повредено по сообраќајка на паркинг на булевар АСНОМ, соопшти Министерството за внатрешни работи. – Вчера во 22 часот во СВР Скопје било пријавено дека на паркинг на  булеварот АСНОМ, се случила сообраќајна незгода во која учествувале патничко моторно возило „пасат“ со скопски регистарски ознаки, управувано од М.И.(34) од село Сингелиќ-скопско

Повреден пешак во сообраќајка меѓу „пасат“ и „мерцедес“

Повреден пешак во сообраќајка меѓу „пасат“ и „мерцедес“

На 15.08.2019 во 22,00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на паркинг на  булеварот „АСНОМ“, се случила сообраќајна незгода во која учествувале  патничко моторно возило „Пасат“ со скопски регистарски ознаки, управувано од М.И.(34) од с.Сингелиќ-скопско и патничко моторно возило „Мерцедес“ со скопски регистарски ознаки, управувано од Р.И. (50) од

Малолетник тешко повреден при судир на автомобили

Малолетник тешко повреден при судир на автомобили

Малолетно лице е повредено кога доцна синоќа два автомобила се судриле на паркиралиште на булеварот „АСНОМ“ во скопската населба Аеродром. Според полицискиот извештај: На 15.08.2019 во 22,00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на паркинг на  булеварот „АСНОМ“, се случила сообраќајна незгода во која учествувале патничко моторно возило „Пасат“ со

Несреќа во Скопје: Се судриле на паркинг па прегазиле и дете

Несреќа во Скопје: Се судриле на паркинг па прегазиле и дете

Возила се удриле на паркинг во Скопје, а бил удрен и малолетник кој се здобил со повреди. Драмата се одвивала во 22 часот кога во СВР Скопје било пријавено дека на паркинг на  булеварот „АСНОМ“, се случила сообраќајна незгода во која учествувале  патничко моторно возило „Пасат“ со скопски регистарски ознаки, управувано од 34-годишниот М.И. од селото

Во судар на две возила на паркинг во Скопје тешко повреден малолетен пешак

Во судар на две возила на паркинг во Скопје тешко повреден малолетен пешак

Синоќа во 22,00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на паркинг на  булеварот „АСНОМ“, се случила сообраќајна незгода во која учествувале патничко моторно возило „Пасат“ со скопски регистарски ознаки, управувано од М.И.(34) од с.Сингелиќ-скопско и патничко моторно возило „Мерцедес“ со скопски регистарски ознаки, управувано од Р.И. (50) од Скопје,

Несекојдневна несреќа во Скопје: Се судриле на паркинг па прегазиле и дете

Несекојдневна несреќа во Скопје: Се судриле на паркинг па прегазиле и дете

Возила се удриле на паркинг во Скопје, а бил удрен и малолетник кој се здобил со повреди. Драмата се одвивала во 22 часот кога во СВР Скопје било пријавено дека на паркинг на  булеварот „АСНОМ“, се случила сообраќајна незгода во која учествувале  патничко моторно возило „Пасат“ со скопски регистарски ознаки, управувано од 34-годишниот М.И. од селото

Се судриле на паркинг, па прегазиле и дете

Се судриле на паркинг, па прегазиле и дете

Возила се удриле на паркинг во Скопје, а бил удрен и малолетник кој се здобил со повреди. Драмата се одвивала во 22 часот кога во СВР Скопје било пријавено дека на паркинг на  булеварот „АСНОМ“, се случила сообраќајна незгода во која учествувале  патничко моторно возило „Пасат“ со скопски регистарски ознаки, управувано од 34-годишниот М.И. од селото

При судир на две возило на паркинг во Аеродром е удрен пешак

При судир на две возило на паркинг во Аеродром е удрен пешак

Во СВР Скопје вчера во 22,00 часот било пријавено дека на паркинг на булеварот „АСНОМ“, се случила сообраќајна незгода во која учествувале патничко моторно возило „пасат“ со скопски регистарски ознаки, управувано од М.И. (34) од с.Сингелиќ- скопско и патничко моторно возило „мерцедес“ со скопски регистарски ознаки, управувано од Р.И. (50) од Скопје

Сообраќајка на паркинг во Аеродром- настрада малолетен пешак, итно пренесен во болница

Сообраќајка на паркинг во Аеродром- настрада малолетен пешак, итно пренесен во болница

Сообраќајка на паркинг во Аеродром- настрада малолетен пешак, итно пренесен во болница Во СВР Скопје вчера во 22,00 часот било пријавено дека на паркинг на булеварот „АСНОМ“, се случила сообраќајна незгода во која учествувале патничко моторно возило „пасат“ со скопски регистарски ознаки, управувано од М.И. (34) од с.Сингелиќ- скопско и патничко моторно