притисни ентер »

Надал прво готвеше, потоа покажа дел од рутинските функционални вежби
Надал прво готвеше, потоа покажа дел од рутинските функционални вежби

Надал прво готвеше, потоа покажа дел од рутинските функционални вежби

Рафаел Надал конечно може да помине квалитетно време со својата новопечена сопруга Марија Франциска Парељо. Во периодот на изолација поради коронавирусот, парот споделува видеа од секојдневните обврски во домашни услови. Најпрво тенисерот од Мајорка им откри на своите следбеници како се снаоѓа во својата кујна. View this post on Instagram Hola a todos