притисни ентер »

Есенската колекција на Ева Мендес за модерни дами
Есенската колекција на Ева Мендес за модерни дами

Есенската колекција на Ева Мендес за модерни дами

Ева Мендес ја прослави шестгодишнината од соработката со New York and Company со модерна колекција за дамите кои обожаваат женственост и безвременска класика. „Смели дизајни се среќаваат со ултра женствени стилови во колекцијата на Ева Мендес“ - пишуваат од брендот New York and Company.