притисни ентер »

Милер веќе нема да игра за Германија
Милер веќе нема да игра за Германија

Милер веќе нема да игра за Германија

4 Томас Милер веќе нема да игра за германската репрезентација, тврди добро информираниот „Билд“. На насловната страница ја пренесува информацијата дека 34-годишниот напаѓач на Баерн дефинитивно одлучил да ја заврши интернационалната кариера со Тони Крос. Ова не е изненадување, бидејќи самиот Милер разочаран по елиминацијата од Шпанија во Штутгарт го