притисни ентер »

Пролетен маникир: Тренд на кој нема да можеме да му одолееме во наредните денови!
Пролетен маникир: Тренд на кој нема да можеме да му одолееме во наредните денови!

Пролетен маникир: Тренд на кој нема да можеме да му одолееме во наредните денови!

Иако годината штотуку започна, некои трендови станаа популарни на самиот почеток и кои со задоволство ќе ги носиме во наредните денови, недели и месеци. Ова е особено видливо во светот на маникирот, каде главниот збор го земаат впечатливите нијанси и интересните комбинации на дезени, кои сигурно ќе донесат спокој на целото наше издание! Важноста на

Езеро во Хрватска кое изгледа волшебно во боите на есента, но исто така и под белата снежна покривка

Езеро во Хрватска кое изгледа волшебно во боите на есента, но исто така и под белата снежна покривка

Бурниот начин на живот, премногу обврски и темпото што не дозволува да се посветиме во текот на неделата на малите нешта што значат многу, се голема причина да не пропуштиме ниту еден викенд во природа. Хрватска изобилува со природни убавини, затоа нема причина да не уживате во пријатна прошетка и да останете на чист воздух кога ќе ги отворат границите

Љубов во рамка: Интервју со @monkdolls и можност за подарок кој ќе ви го стопли срцето!

Љубов во рамка: Интервју со @monkdolls и можност за подарок кој ќе ви го стопли срцето!

Едно креативно семејство и многу љубов пренесена преку автентични рамки. Откријте што ни раскажа Моника од @monkdolls и добијте можност за симпатичен подарок! МОЖНОСТ ЗА ПОДАРОК! Ver esta publicación en Instagram Una publicación compartida de Кафе пауза (@kafepauza) 1. Можете ли да ни кажете малку за вашите „Monk dolls“ и што ве инспирираше да започнете