притисни ентер »

Згодната ќерка на Борис Бекер примамува погледи: Нејзиното момче не можеше да одолее, па ја зграпчи

Згодната ќерка на Борис Бекер примамува погледи: Нејзиното момче не можеше да одолее, па ја зграпчи

Згодната ќерка на Борис Бекер примамува погледи: Нејзиното момче не можеше да одолее, па ја зграпчи (ФОТО) За време на прошетката низ Лондон, сите зјапаа во Ана Ермакова, ќерка на поранешниот познат тенисер Борис Бекер. Во провокативно издание, Ана Емракова шеташе во друштво на своето момче. Нејзините кратки шорцеви ги воодушевија погледите на минувачите,