притисни ентер »

Џенифер Гарнер и Бен Афлек купуваат новогодишната елка заедно со децата
Џенифер Гарнер и Бен Афлек купуваат новогодишната елка заедно со децата

Џенифер Гарнер и Бен Афлек купуваат новогодишната елка заедно со децата

Тие беа видени во напната сцена во јавност минатиот петок. Но, на 14-тиот роденден на нивната ќерка Вајолет, Бен Афлек и Џенифер Гарнер, вчера се вратија во соживот и повторно беа семејство. Поранешниот брачен пар со трите деца заедно купуваа новогодишна елка во Лос Анџелес. Но и покрај убавата прошетка, и Бен и Џенифер изгледаа мрачно додека шетаа

Бен Афлек ги изгуби нервите: На улица се расправал со бившата сопруга

Бен Афлек ги изгуби нервите: На улица се расправал со бившата сопруга

Бен и Џенифер објавија дека се разведуваат во 2015 година, а наводно причина за тоа било неговото неверство. Бен Афлек и Џенифер Гарнер до неодамна оставаа впечаток за поранешни сопружници кои одржуваат коректни односи поради нивните три деца. Меѓутоа, нивната жестока расправија пред бројни сведоци не можела да помине незабележено. Расправијата била

Џенифер Гарнер и Бен Афлек купуваат новогодишната елка заедно со децата

Џенифер Гарнер и Бен Афлек купуваат новогодишната елка заедно со децата

Тие беа видени во напната сцена во јавност минатиот петок. Но, на 14-тиот роденден на нивната ќерка Вајолет во неделата, Бен Афлек и Џенифер Гарнер се вратија во соживот и повторно беа семејство дента. Поранешниот брачен пар со себе ги зедоа трите деца и отидоа да купат новогодишна елка во Лос Анџелес. Но и покрај убавата прошетка, и Бен и Џенифер

Џенифер Гарнер и Бен Афлек купуваат новогодишната елка заедно со децата

Џенифер Гарнер и Бен Афлек купуваат новогодишната елка заедно со децата

Тие беа видени во напната сцена во јавност минатиот петок. Но, на 14-тиот роденден на нивната ќерка Вајолет во неделата, Бен Афлек и Џенифер Гарнер се вратија во соживот и повторно беа семејство дента. Поранешниот брачен пар со себе ги зедоа трите деца и отидоа да купат новогодишна елка во Лос Анџелес. Но и покрај убавата прошетка, и Бен и Џенифер

Бен Афлек за малку ќе ја удрел поранешната сопруга

Бен Афлек за малку ќе ја удрел поранешната сопруга

Славната актерска двојка има три деца – ќерките Виолет (14) и Серафина (10) и синот Самуел (7) – и за сите нив се грижат заедно. Отсекогаш оставале впечаток во јавноста како родителите кои на прво место ја ставаат благосостојбата на своите деца, затоа што и покрај разводот, тие честопати беа гледани заедно со своите деца. Сепак, дека идила не постои,

Жестока расправа на поранешните сопружници – Драма на сред улица меѓу Бен Афлек и Џенифер Гарнер

Жестока расправа на поранешните сопружници – Драма на сред улица меѓу Бен Афлек и Џенифер Гарнер

ФОТО: Жестока расправа на поранешните сопружници – Драма на сред улица меѓу Бен Афлек и Џенифер Гарнер Некогашниот актерски пар Бен Афлек и Џенифер Гарнер по завршувањето на љубовта останаа во добри односи поради децата и беа вистински пример за тоа како треба да изгледа односот меѓу поранешни сопружници. Меѓутоа, актерите се сликани за време на бурна

Скандал на улица: Бен Афлек за малку ќе ја удрел поранешната сопруга

Скандал на улица: Бен Афлек за малку ќе ја удрел поранешната сопруга

Се чинело дека Афлек сака да ја удри Џенифер кога замавналсо раката, а потоа налутен се повлекол. Славната актерска двојка има три деца – ќерките Виолет (14) и Серафина (10) и синот Самуел (7) – и за сите нив се грижат заедно. Отсекогаш оставале впечаток во јавноста како родителите кои на прво место ја ставаат благосостојбата на своите деца, затоа

Скандал на улица: Бен Афлек за малку ја натепа поранешната сопруга

Скандал на улица: Бен Афлек за малку ја натепа поранешната сопруга

Славната актерска двојка има три деца - ќерките Виолет (14) и Серафина (10) и синот Самуел (7) – и за сите нив се грижат заедно. Отсекогаш оставале впечаток во јавноста како родителите кои на прво место ја ставаат благосостојбата на своите деца, затоа што и покрај разводот, тие честопати беа гледани заедно со своите деца. Сепак, дека идила не постои,

Уличарска кавга , Бен Афлек и Џенифер Гарнер

Уличарска кавга , Бен Афлек и Џенифер Гарнер

Поранешната холивудска двојка Бен Афлек и Џенифер Гарнер биле видени како се расправаат среде улица, пред нивните соседи, пишуваат светските медиуми. Двојката имала жолчна расправија само еден ден по „Денот на благодарноста“, кој го минале заедно со нивните деца. Џенифер била видена како изнесува некои работи од куќата и ги става во џипот. Двајцата

Бен Афлек и Џенифер Гарнер се расправаа среде улица

Бен Афлек и Џенифер Гарнер се расправаа среде улица

Поранешната холивудска двојка Бен Афлек и Џенифер Гарнер биле видени како се расправаат среде улица, пред нивните соседи, пишуваат светските медиуми. Двојката имала семејна расправија само еден ден по „Денот на благодарноста“, кој го минале заедно со нивните деца. Џенифер била видена како изнесува некои работи од куќата и ги става во џипот. Двајцата