притисни ентер »

Мед за Џејми Ли Кертис од Атиџе Муратовска
Мед за Џејми Ли Кертис од Атиџе Муратовска

Мед за Џејми Ли Кертис од Атиџе Муратовска

Џејми Ли Кертис, познатата актерка синоќа на социјалната мрежа Инстаграм се пофали со подарокот што го добила од нашата Атиџе Муратовска, со која Македонија се прослави во Холивуд и светот, преку филмот „Медена земја“. Кертис објави фотографија од тегла мед од македонската пчеларка и очигледно е презадоволна од подарокот. -Изненадување. Подарок што

Џејми Ли Кертис го проба медот на Атиџе

Џејми Ли Кертис го проба медот на Атиџе

Позитивните одблесоци од „Медена земја“ продолжуваат. И медот стаса до Холивуд! Актерката Џејми Ли Кертис која претходно го изрази своето воодушевување од филмот на социјалните мрежи,  сега беше повторно изненадена. Овој пат причината беше подарок - медот на Атиџе. View this post on Instagram A post shared by Jamie Lee Curtis (@curtisleejamie) onFeb

Џејми Ли Кертис пресреќна: Добив тегла мед од Атиџе

Џејми Ли Кертис пресреќна: Добив тегла мед од Атиџе

Актерката Џејми Ли Кертис беше еден од најгласните поддржувачи на нашата „Медена земја“, без да ги штеди убавите зборови за Атиџе и за целиот тим кој го сними убедливо најуспешниот македонски филм. На Инстаграм, Кертис објави фотографија од препознатливиот мед на Атиџе, опушувајќи колку е пресреќна. View this post on Instagram A surprise. A gift that

Познатата холивудска актерка го пофали медот на Атиџе и се пофали со подарокот кој го добила

Познатата холивудска актерка го пофали медот на Атиџе и се пофали со подарокот кој го добила

Холивудската актерка Џејми Ли Кертис на својот Инстаграм на кој ја следат преку два милиони луѓе од цел свет се пофали дека добила подарок од Атиџе. View this post on Instagram A surprise. A gift that keeps on giving. Direct from the source. @honeyland_medena_zemja honey. Hatidze left me a jar. I promise “half for me, half for them.” In this case who

Актерката Џејми Ли Кертис доби тегла мед од Атиџе

Актерката Џејми Ли Кертис доби тегла мед од Атиџе

Актерката Џејми Ли Кертис која неодамна на социјалните мрежи сподели колку е воодушевена од македонскиот филм “Медена земја“, на својот Инстаграм профил се пофали дека добила тегла мед од херионата на филмот, Атиџе Муратова . ПОВРЗАНИ ВЕСТИ Познатата холивудска актерка Џејми Ли Кертис за „Медена земја“: Колку совршен филм во овој момент, воодушевена

Џејми Ли Кертис пресреќна: Добив тегла мед од Атиџе

Џејми Ли Кертис пресреќна: Добив тегла мед од Атиџе

Актерката Џејми Ли Кертис беше еден од најгласните поддржувачи на нашата „Медена земја“, без да ги штеди убавите зборови за Атиџе и за целиот тим кој го сними убедливо најуспешниот македонски филм. На Инстаграм, Кертис објави фотографија од препознатливиот мед на Атиџе, опушувајќи колку е пресреќна. „Изненадување. Подарок што трае. Директно од изворот

На оваа холивудска ѕвезда Атиџе и подари тегла мед, а таа веднаш се пофали на својот Инстаграм

На оваа холивудска ѕвезда Атиџе и подари тегла мед, а таа веднаш се пофали на својот Инстаграм

Атиџе Муратова стана „преку ноќ“ поголема ѕвезда од холивудските… Или барем ра„рамо до рамо“ со нив, небаре им е долгогодишна другарка. Од гледање на кафе, преку дружење со нив до размена на подароци. Така, по Сара Џесика Паркер, уште една светска филмска ѕвезда се пофали на својата „блиска средба од меден вид“ со нашата харизматичана Атиџе. Имено, холивудската

Актерката Џејми Ли Кертис си доби подарок од Атиџе и тимот на „Медена земја“

Актерката Џејми Ли Кертис си доби подарок од Атиџе и тимот на „Медена земја“

Познатата актерка Џејми Ли Кертис синоќа се пофали на Instagram со подарокот што го добила од нашата Атиџе. Наводно, актерката добила тегла мед од македонската пчеларка и очигледно е презадоволна од подарокот. „Изненадување. Подарок што трае. Директно од изворот. Мед од тимот на ’Медена земја‘. Атиџе ми остави една тегла. Ветувам ’пола за мене, пола

Џејми Ли Кертис доби подарок од Атиџе

Џејми Ли Кертис доби подарок од Атиџе

Актерката Џејми Ли Кертис беше еден од најгласните поддржувачи на нашата „Медена земја“, без да ги штеди убавите зборови за Атиџе и за целиот тим кој го сними убедливо најуспешниот македонски филм. На Инстаграм, Кертис објави фотографија од препознатливиот мед на Атиџе, опушувајќи колку е пресреќна. „Изненадување. Подарок што трае. Директно од изворот

АТИЏЕ И ПОДАРИ МЕД НА ЏЕЈМИ ЛИ КЕРТИС: “Ветив, половина за мене, половина за нив“

АТИЏЕ И ПОДАРИ МЕД НА ЏЕЈМИ ЛИ КЕРТИС: “Ветив, половина за мене, половина за нив“

Холивудската актерка Џејми Ли Кертис на својот Инстаграм на кој ја следат преку два милиони луѓе од цел свет се пофали дека добила подарок од Атиџе. -Изненадување. Директно од изворот. Атиџе ми остави тегла. Ветив „Половина за мене, половина за нив“. Во случајот кои се тие „нив“? Најслаткиот подарок и најчистата приказна. Ако сѐ уште не сте го гледале