притисни ентер »

Една од најубавите спортистки на светот сега заработува на сајт за возрасни
Една од најубавите спортистки на светот сега заработува на сајт за возрасни

Една од најубавите спортистки на светот сега заработува на сајт за возрасни

Не е чудно што била експресно забележана и станала модел и магнет за машките посетители. Една од најсексапилните спортистки на светот одлучила да престане да се занимава со спорт и да се испроба како модел. Микејла Деметер некогаш се занимавала со хокеј, а сега одлично заработува на платформата за возрасни "OnlyFans". View this post on Instagram A

И здосади хокејот, реши да прави милиони на „Онли Фанс“

И здосади хокејот, реши да прави милиони на „Онли Фанс“

Микејла Демајтер беше означена како „најсекси хокеарска голманка на светот“ - сè додека не даде отказ за да стане модел со полно работно време. Демајтер, од Чатам во Онтарио, играше за Блувотер Хокс во провинциската женска хокеј лига. 22-годишната девојка морала да се држи покриена од глава до пети во заштитна облека кога е на мраз. Но, нејзината страница

Канаѓанка ја прекина хокеарската кариера за да продава голи слики

Канаѓанка ја прекина хокеарската кариера за да продава голи слики

Една од најзгодните хокеарки Микејла Демајтер реши да ја прекине кариерата и да се посвети на продавање фотографии и видеа за возрасни преку „ОнлиФанс“, кои ѝ носат огромна заработка. Микејла доби околу 1,3 милиони фанови на својот профил на Инстаграм, а дел од нив ја следат и на „ОнлиФанс“ за што ѝ плаќаат по 17 долари месечно за претплата. baywatch…