притисни ентер »

Го изгустира, па го откачи! Супермоделот го остави 23 години помладиот дечко по само четири месеци
Го изгустира, па го откачи! Супермоделот го остави 23 години помладиот дечко по само четири месеци

Го изгустира, па го откачи! Супермоделот го остави 23 години помладиот дечко по само четири месеци

Пејачот повеќе не и бил интересен на Наоми. Супермоделот Наоми Кембел (48) ја заврши љубовната романса со 23 години помладиот британски пејач Лиам Пејн (25), по само четири месеци врска. „Лиам и Наоми одлично се согласуваа и забавуваа додека беа заедно, често се смееа, но едноставно не им беше судено. Ќе останат пријатели, ништо не си замеруваат еден

ЗА КРАТКО ВРЕМЕ И ЗДOCАДИ: Наоми Кемпбел стави кpaј на вpcката со 23 години помладото момче!

ЗА КРАТКО ВРЕМЕ И ЗДOCАДИ: Наоми Кемпбел стави кpaј на вpcката со 23 години помладото момче!

Познатата манекенка Наоми Кемпбел ја paскинала својата вpcка со пејачот Лиам Пејн. Наводно, на Ноами и дocадила вpcката со Лијам, па одлучила на четири месечната врска да стави кpaј. Како што пренесуваат медиумите, тие одлично се забавувале заедно, а Пејн пoлyдел за Наоми. „Одлично се согласуваа, но не им беше cyдено. Сигурно ќе останат пријатели“

Наоми Кемпбел ја раскинала четиримесечната врска со 23 години помладото момче

Наоми Кемпбел ја раскинала четиримесечната врска со 23 години помладото момче

фото: профимедиа Познатата манекенка Наоми Кемпбел ја раскинала својата врска со пејачот Лиам Пејн. Наводно, на Ноами и досадила врската со Лијам, па одлучила на четири месечната врска да стави крај. View this post on Instagram #BritishvoguexTiffany ✨ A post shared by Liam Payne (@liampayne) on Feb 10, 2019 at 4:33pm PST Како што пренесуваат медиумите,

Наоми Кемпбел го откачи 23 години помладиот дечко

Наоми Кемпбел го откачи 23 години помладиот дечко

Поранешниот светски топ-модел Наоми Кемпбел го откачи пејачот Лијам Пејн по четиримесечна врска. 48-годишната Наоми го оставила Пејн оти ѝ бил здодевен, пишува „Дејли мејл“. „Ѝ стана здодевен и одлучи да стави крај на тоа пред работите да станат посериозни. Не жали за ништо“, рекол извор близок на Наоми. Двојката не објави ниту една заедничка фотографија,

Наоми Кемпбел го откачи 23 години помладиот дечко

Наоми Кемпбел го откачи 23 години помладиот дечко

Поранешниот светски топ-модел Наоми Кемпбел го откачи пејачот Лијам Пејн по четиримесечна врска. 48-годишната Наоми го оставила Пејн оти ѝ бил здодевен, пишува „Дејли мејл“. „Ѝ стана здодевен и одлучи да стави крај на тоа пред работите да станат посериозни. Не жали за ништо“, рекол извор близок на Наоми. Двојката не објави ниту една заедничка фотографија,

Наоми Кемпбел го откачи 23 години помладиот пејач: Ми здодеа ФОТО

Наоми Кемпбел го откачи 23 години помладиот пејач: Ми здодеа ФОТО

„Ѝ стана здодевен и одлучи да стави крај на тоа пред работите да станат посериозни. Не жали за ништо“, рекол извор близок до манекенката. Поранешниот член на бендот „Уан дирекшн“, Лијам Пејн (25) ја освои пред неколку месеци „црната пантера“, па двојката четири месеци беше во романтична врска. Сепак, се чини дека на речиси двојно постарата манекенка

Го искористи, па го откачи 24 години помладиот љубовник

Го искористи, па го откачи 24 години помладиот љубовник

Тие беа заедно само четири месеци. Откако ја раскина врската со десет години постарата пејачка Шерил Кол, со која го има синот Бер, 24-годишниот пејач Лиам Пајнер, поранешен член на групата „One Direction“, фрли око на уште постара убавица, Наоми Кембел, 48-годишен модел. Сепак, според списанието „The Mirror”, тие одлучија да се разделат по само четири