притисни ентер »

Од малечок се станува фудбалски фан
Од малечок се станува фудбалски фан

Од малечок се станува фудбалски фан

Ова видео на детенце кое гледа фудбал и прославува гол стана хит на социјалните мрежи Се работи за деветнаесет месечно детенце од Глазгов кое внимателно го гледа дуелот меѓу Ренџерс и Селтик и го празнува погодокот на „полицајците" кои на крајот победија со 1:0.

Од малечок се ставува фудбалски фан

Од малечок се ставува фудбалски фан

Ова видео на детенце кое гледа фудбал и прославува гол стана хит на социјалните мрежи Се работи за деветнаесет месечно детенце од Глазгов кое внимателно го гледа дуелот меѓу Ренџерс и Селтик и го празнува погодокот на „полицајците" кои на крајот победија со 1:0.