притисни ентер »

Северина позира во маица колку една хрватска плата
Северина позира во маица колку една хрватска плата

Северина позира во маица колку една хрватска плата

Северина во маица на Долче и Габана позираше на аеродромот во Доха , а носеше и шешир. Хрватските таблоиди веднаш пресметаа дека нејзината маица чини колку една просечна плата или од 900 евра и повеќе. View this post on Instagram Doha airport. #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina A post shared by Severina Kojic (@severina) on Jan 12,