притисни ентер »

Баба во седма деценија од својот живот, излегува само со помлади мажи: Ја открива тајната
Баба во седма деценија од својот живот, излегува само со помлади мажи: Ја открива тајната

Баба во седма деценија од својот живот, излегува само со помлади мажи: Ја открива тајната

Лесли Максвел има 63 години, а доказ дека годините не значат ништо ако сакаш да се чувствуваш и да изгледаш неверојатно, многу подобро од многу помлади од тебе. Лесли стана миленичка на интернет затоа што има 63 години и тело како змеј. Австралијанката го открива рецептот за младоликост. Пет пати неделно посетува теретана, а како што вели и самата,

Оваа “секси баба” која е во седмата деценија открива што се крие зад нејзиното сензационално тело

Оваа “секси баба” која е во седмата деценија открива што се крие зад нејзиното сензационално тело

Австралијанката Лесли Максвел е интернет сензација која не престанува да ги воодушевува следбениците на социјалните мрежи поради фактот што има 63 години, а изгледа неверојатно. Таа пет пати неделно оди во теретана, а како што и самата признава, редовните тренинзи ѝ помагаат успешно да им пркоси на годините. View this post on Instagram A post shared

Слаткарка прави воодушевувачки торти што изгледаат како да се везени

Слаткарка прави воодушевувачки торти што изгледаат како да се везени

Лесли Виџил е уметник кога станува збор за тортите. Таа е еден вид трендсетер во индустријата за правење торти со над 150 илјади следбеници на Инстаграм. 34-годишната слаткарка започнала да работи откако зела курс за декорирање на торти заедно со нејзината мајка уште кога била дете. Лесли го употребила целото свое знаење што го стекнала низ образованието