притисни ентер »

Hyundai го најавува освежениот i30
Hyundai го најавува освежениот i30

Hyundai го најавува освежениот i30

Hyundai се подготвува за сериозен настап во Женева каде покрај новиот i20, ќе го покаже и освежениот i30. На двете скици кои Hyundai ги објави ја гледаме спортската N-Line изведба која може да се добие кај i30, која пак е инспирирана од спортскиот i30 N. Можеме да забележиме дискретно заострени предни светла со несекојдневни LED дневни светла, малку

Hyundai го најави Prophecy, електричен концепт подготвен да воодушевува во Женева

Hyundai го најави Prophecy, електричен концепт подготвен да воодушевува во Женева

Одговорните во Hyundai најавуваат дека нивниот Prophecy ќе го оправда своето име, уште еднаш најавувајќи ја дизајнерската филозофија „Sensuous Sportiness“ Hyundai продолжува да ја збогатува содржината на својот саемски штанд кој се подготвува за халите на „Палекспо“ во Женева, а по најавата за новата генерација на i20 и освежениот i30, сега е потврден

Нови тизери за подновениот Hyundai т i30 пред неговото дебито во Женева

Нови тизери за подновениот Hyundai т i30 пред неговото дебито во Женева

Подновениот модел од компактната класа на производителот на автомобили од Јужна Кореја Hyundai ќе биде официјално претставен на почетокот на март, годинава на претстојниот салон за автомобили на брегот на Женевското езеро… Во Hyundai не го намалуваат темпото на обнова на комплетната нивна понуда на европскиот пазар . и во тоа темпо продолжуваат, по

Hyundai тизер го најави освежениот i30 пред дебито во Женева

Hyundai тизер го најави освежениот i30 пред дебито во Женева

Освежениот модел на јужнокорејскиот производител Hyundai во C сегментот ќе биде официјално претставен на престојниот саем за автомобили во Женева Hyundai продолжува со обновата на комплетната своја гама во Европа. Така, по новиот i10 и најавата за следната генерација на моделот i20, на ред дојде и i30. Рестилизацијата на моделот i30 веќе е завршена,

Hyundai најави фејслифт за i30 на Саемот во Женева

Hyundai најави фејслифт за i30 на Саемот во Женева

Откако беше најавена новата генерација на i20, денеска Hyundai потврди дека во Женева ќе претстави и нова верзија на компактот i30, кој секако има големо значење во европското портфолио на производителот За разлика од голем број други производители, Hyundai инсистира на саемска премиера на своите најважни новитети, па така по Франкфурт каде Корејците