притисни ентер »

Три генерации дами во смејството на славната актерка
Три генерации дами во смејството на славната актерка

Три генерации дами во смејството на славната актерка

„Вог“ ја покани актерката Рис Витерспун да сними фотосесија за февруарското издание на списанието. Модни куќи како Живанши, Марк Џејкобс, Александар МекКвин и Барбери позајмија свои креации за едиторијалот со русокосата филмска ѕвезда. 42-годишната актерка позираше и со мајка си Бети и ќерка си Ава, а фотографијата предизвика илјадници коментари за

Три генерации дами во смејството на славната актерка

Три генерации дами во смејството на славната актерка

„Вог“ ја покани актерката Рис Витерспун да сними фотосесија за февруарското издание на списанието. Модни куќи како Живанши, Марк Џејкобс, Александар Меквин и Барбери позајмија свои креации за едиторијалот со русокосата филмска ѕвезда. 42-годишната актерка позираше и со мајка си Бети и ќерка си Ава, а фотографијата предизвика илјадници коментари за

Рис Витерспун за Вог: Многу е важно жените сами да заработуваат

Рис Витерспун за Вог: Многу е важно жените сами да заработуваат

Рис Витерспун е дефинитивно жена со многу таленти. Покрај тоа што е продуцент и дел од најпопуларната серија на HBO, „Big Little Lies“, таа има своја продуцентска компанија преку која се бори да ангажира што е можно повеќе жени во претстојните проекти. Токму за тоа говори и во нејзиното последно интервју за модниот магазин Вог каде се појавува заедно

Славната глумица со својата ќерка и мајка позираше за насловната на Vogue: "Мојот живот не беше секогаш совршен"

Славната глумица со својата ќерка и мајка позираше за насловната на Vogue: "Мојот живот не беше секогаш совршен"

Рис Витерспун во јавноста е позната како одлична глумица, активистка, паметна деловна жена, вредна неверојатни 120 милиони долари. Но, за нејзиното семејство таа е ќерката на Бети и мајката на трите деца, 19 годишната Ава Филипе, 15 годишниот Декон Филипе и 6 годишниот Тенеси Тот. За февруарското издание на магазинот Вог, Оскаровката позираше заедно

Крушата под круша паѓа: Рис Витерспун позираше со ...

Крушата под круша паѓа: Рис Витерспун позираше со ...

„Вог“ ја покани Рис Витерспун да сними фотосесија за февруарското издание на списанието. Модни куќи како Живанши, Марк Џејкобс, Александар МекКвин и Барбери позајмија свои креации за едиторијалот со русокосата филмска ѕвезда. 42-годишната актерка позираше и со мајка си Бети и ќерка си Ава, а фотографијата предизвика илјадници коментари за нивната физичка

Крушата под круша паѓа: Актерката Рис Витерспун позираше со ќерка си и мајка си за магазнот „Vogue!“

Крушата под круша паѓа: Актерката Рис Витерспун позираше со ќерка си и мајка си за магазнот „Vogue!“

Рис Витерспун сними фотосесија за февруарското издание на списанието „Vogue“ Модни куќи како Живанши, Марк Џејкобс, Александар МекКвин и Барбери позајмија свои креации за едиторијалот со русокосата филмска ѕвезда. 42-годишната актерка позираше и со мајка си Бети и ќерка си Ава, а фотографијата предизвика илјадници коментари за нивната физичка сличност