притисни ентер »

Хороскоп за денес (11.08) вторник
Хороскоп за денес (11.08) вторник

Хороскоп за денес (11.08) вторник

ОВЕН Ве очекува фаза која не е многу поволна за вашата работа. Подгответе се за некои проблеми. Ви изгледа дека саканата личност не ја замислува заедничката иднина на ист начин како вас. Потрудете се денес да не се форсирате. БИК Ве очекува поволен ден во кој ќе ги завршите сите важни обврски. Судбината е на ваша страна. Не се откажувате од личноста

Дневен хороскоп за вторник: Еден знак ќе стави крај на некој лош однос од минатото

Дневен хороскоп за вторник: Еден знак ќе стави крај на некој лош однос од минатото

Овен Може да очекувате добар ден во кој на работа се ќе ви оди лесно и без стрес. Комуникацијата со саканата личност станува се подобра од ден во ден и среќни сте бидејќи ги решавате проблемите. Бик Може да очекувате дека ќе дојде до подобрување на деловната ситуација. И со финансиите ќе бидете задоволни. Се чувствувате сигурно покрај личноста која

Неделен хороскоп

Неделен хороскоп

Овен РАБОТА: Не ве очекуваат поголеми проблеми или промени кога станува збор на деловно поле. ЉУБОВ: Љубовната ситуација може да биде многу комплицирана бидејќи вашиот партнер не умее да се постави на вистинскиот начин кон вас. ЗДРАВЈЕ: Можна е појава на алергиски реакции. Бик РАБОТА: Како да се вртите во круг околу некои ситни обврски кои никако да

Неделен хороскоп

Неделен хороскоп

Овен РАБОТА: Не ве очекуваат поголеми проблеми или промени кога станува збор на деловно поле. ЉУБОВ: Љубовната ситуација може да биде многу комплицирана бидејќи вашиот партнер не умее да се постави на вистинскиот начин кон вас. ЗДРАВЈЕ: Можна е појава на алергиски реакции. Бик РАБОТА: Како да се вртите во круг околу некои ситни обврски кои никако да

Дневен хороскоп за 10 август: бикот има големи очекувања, рибите ќе сe ослободат од непријателите

Дневен хороскоп за 10 август: бикот има големи очекувања, рибите ќе сe ослободат од непријателите

Овен Тешко ќе наоѓате рамнотежа во приватните односи. Повлечете се, смирете се и бидете трпеливи и реални. Вашите деловни желби ќе бидат едно, а реалните можности нешто друго. Сепак ако почнете да го работите она што најдобро го знаете, резултатите ќе ве расположат. Бик Ќе направите куса пауза од љубовните очекувања и тоа ќе биде добро. Но, ниту самите

Неделен хороскоп 10.08.2020 до 16.08.2020

Неделен хороскоп 10.08.2020 до 16.08.2020

Овен (21.03 – 20.04) РАБОТА: Не ве очекуваат поголеми проблеми или промени кога станува збор на деловно поле. ЉУБОВ: Љубовната ситуација може да биде многу комплицирана бидејќи вашиот партнер не умее да се постави на вистинскиот начин кон вас. ЗДРАВЈЕ: Можна е појава на алергиски реакции. Бик (21.04 – 21.05) РАБОТА: Како да се вртите во круг околу

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Еден знак го очекува поволен ден да ја освои симпатијата

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Еден знак го очекува поволен ден да ја освои симпатијата

Овен Може да очекувате добар ден во кој се ќе ви оди лесно и без стрес. Комуникацијата со саканата личност станува се подобра од ден во ден и среќни сте бидејќи ги решавате проблемите. Бик Може да очекувате дека ќе дојде до подобрување на ситуацијата на полето на пријателство. Се чувствувате сигурно покрај личноста која ви покажува дека искрено сака

Дневен хороскоп за 10.август 2020 година

Дневен хороскоп за 10.август 2020 година

Лав 23.7-22.8. Љубов Друштвеноста и отвореноста денеска ќе бидат вашите главни квалитети. Оние кои уште се сами , ќе успеат набрзина да остваруваат контакти. Кариера Ќе се мерат вашите заслуги во работата. Истовремено ви доаѓаат прекрасни идеи полни со креативност. Здравје Прошетајте се на свеж воздух. Девица 23.8.-23.9. Љубов фантазијата денеска ќе

Дневен хороскоп 10.08.2020

Дневен хороскоп 10.08.2020

Овен (21.03 – 20.04) Уште еден ден со проблеми на работа. Ако очекувавте овој ден да ви донесе успех, тогаш откажете се од таа идеја. Едноставно, пробајте да го истуркате денот најдобро што можете, а утре е веќе нов ден, со нови исполнувања. Бик (21.04 – 21.05) Вашиот партнер ќе биде задоволен доколку ја оставите вашата тврдоглавост на страна и почнете

Хороскоп за 10 август: Денеска некој ќе сака да ве омаловажи за да се издигне себеси

Хороскоп за 10 август: Денеска некој ќе сака да ве омаловажи за да се издигне себеси

Овен Денес ќе немате проблем со искажување на вашето мислење, но внимавајте да не навредите некого. На работното место ќе немате воопшто слободно време и целиот ден ќе бидете преплавен со обврски. На емотивно поле премногу се фокусирате на неважните работи. Со ова само си го нарушувате мирот во љубовната врска. Бик Треба да го искористите секој можен