притисни ентер »

Кинси објави ново ВИДЕО: Кога нема да успееш како актерка…
Кинси објави ново ВИДЕО: Кога нема да успееш како актерка…

Кинси објави ново ВИДЕО: Кога нема да успееш како актерка…

Кинси Волански, која влета на теренот во финалето на Лигата на шампионите, објави уште едно скандалозно видео откако стана светски позната. Русокосата пушти кадри од Барселона во деновите околу конкретниот меч. Таа е со нејзиното момче Виталиј, за кого влезе на теренот за да ја рекламира неговата страница. Тие се фрлија во фонтана во Барселона пред

Секси “хулиганката“: Го шокираше цел свет, а потоа со провокативни пораки почнале да ја опседнуваат и европските прваци! „Нема да ги откријам имињата...“

Секси “хулиганката“: Го шокираше цел свет, а потоа со провокативни пораки почнале да ја опседнуваат и европските прваци! „Нема да ги откријам имињата...“

Веројатно нема човек на планетава кој не слушнал за Кинси Волански, заносната старлета кој го прекина финалето на ЛШ помеѓу Ливерпул и Тотенхем, втрчувајќи се на теренот во разголено бикини. Таа поради овој потег била уапсена и поминала шет часа во ќелија со 10 криминалци, но експертите потенцираат дека тој потег ѝ донел повеќе од 4 милиони евра. Но,

Секси “хулиганка“: Го шокираше цел свет, а потоа со провокативни пораки почнале да ја опседнуваат и европските прваци! „Нема да ги откријам имињата...“

Секси “хулиганка“: Го шокираше цел свет, а потоа со провокативни пораки почнале да ја опседнуваат и европските прваци! „Нема да ги откријам имињата...“

Веројатно нема човек на планетава кој не слушнал за Кинси Волански, заносната старлета кој го прекина финалето на ЛШ помеѓу Ливерпул и Тотенхем, втрчувајќи се на теренот во разголено бикини. Таа поради овој потег била уапсена и поминала шет часа во ќелија со 10 криминалци, но експертите потенцираат дека тој потег ѝ донел повеќе од 4 милиони евра. Но,

Таа има бизнис план – До 30. година да заработи за да не се мачи цел живот

Таа има бизнис план – До 30. година да заработи за да не се мачи цел живот

Кинси вели дека не жали за упадот на теренот во Мадрид и верува дека токму тој потег ќе и помогне да заработи доволно пари за да не мора да работи до крајот на животот. Таа вели дека по упадот добила голем број приватни пораки од играчите на Ливерпул. She fucking did it AGAIN!! @KinseyWolanski pic.twitter.com/yGpSYMucvp — Vitaly Zdorovetskiy (@Vitalyzdtv)

Сопругата на „чешкиот Трамп“ троши многу на облека, сака да пие прошек и е ѕвезда на Инстаграм

Сопругата на „чешкиот Трамп“ троши многу на облека, сака да пие прошек и е ѕвезда на Инстаграм

Освен по своето богатство, Андреј Бабиш вниманието го привлекува и поради 20-години помладата сопруга, Моника Бабишова. Премиерот на Чешка, Андреј Бабиш кој е во посета на Македонија, медиумите го нарекуваат „чешкиот Трамп“, првенствено поради тоа што е бизнисмен. Тој е на листата на „Форбс“ на најбогатите личности. Неговото богатство се проценува