притисни ентер »

Нејмар призна: Да ја удрив, но таа го сакаше тоа…
Нејмар призна: Да ја удрив, но таа го сакаше тоа…

Нејмар призна: Да ја удрив, но таа го сакаше тоа…

Најила Триндад пред неколку недели го обвини Нејмар за силување. Во јавноста излегоа некои детали кои одат на штета на фудбалерот на ПСЖ: видео од хотелот, како и нивните пораки… „Тој ме тепаше, дури и го фотографираше мојот задник на кои се гледаат модринките, најверојатно сакаше да им се фали на неговите пријатели. Следниот ден јас го удрив бидејќи

Нејмар излезе со своја одбрана пред судот: Објасни зошто девојката која го обвинува имала модринки на нозете

Нејмар излезе со своја одбрана пред судот: Објасни зошто девојката која го обвинува имала модринки на нозете

Бразилецот Нејмар при денешното излегување од судот во Бразил призна дека ги минува најтешките денови во својот живот, откако е обвинет од страна на својата сонародничка Нахила Триндаде за агресија и силување при заедничка вечер во Париз. Ѕвездата на ПСЖ денеска мораше да одговара пред јавниот судија во родната земја, а како што информираат медиумите

Нејмар призна: Да ја удрив, но таа го сакаше тоа…

Нејмар призна: Да ја удрив, но таа го сакаше тоа…

Најила Триндад пред неколку недели го обвини Нејмар за силување. Во јавноста излегоа некои детали кои одат на штета на фудбалерот на ПСЖ: видео од хотелот, како и нивните пораки… „Тој ме тепаше, дури и го фотографираше мојот задник на кои се гледаат модринките, најверојатно сакаше да им се фали на неговите пријатели. Следниот ден јас го удрив бидејќи

Нејмар призна: Да, ја удрив, но таа го побара тоа

Нејмар призна: Да, ја удрив, но таа го побара тоа

Најила Триндаде пред неколку недели го обвини Нејмар за силување. Најила не се откажува од тврдењето дека била силувана од страна на рпрезентативецот на Бразил и напаѓачот на ПСЖ, а во медиумите се појавија и некои работи што може да одат на штета на Нејмар – снимки од хотелот. „Тој ме тепаше, дури и го фотографираше мојот задник на кои се гледаат

Нејмар призна: Да ја удрив но…

Нејмар призна: Да ја удрив но…

Нејмар призна: Да ја удрив но… Најила Триндад пред неколку недели го обвини Нејмар за силување. Во јавноста излегоа некои детали кои одат на штета на фудбалерот на ПСЖ: видео од хотелот, како и нивните пораки… „Тој ме тепаше, дури и го фотографираше мојот задник на кои се гледаат модринките, најверојатно сакаше да им се фали на неговите пријатели.

Нејмар за Најила: Јас ја удрив, но таа тоа го бараше

Нејмар за Најила: Јас ја удрив, но таа тоа го бараше

Најила Тринидаде пред неколку недели го обвини Нејмар дека ја сил*вал. Таа не се откажува од тврдењата дека била нападната од фудбалската ѕвезда, а во медиумите се појавија некои работи како снимка од хотелот, нивниот разговор… „Тој ме тепаше и го фотографираше тој дел, веројатно за да се фали на пријателите. Идниот ден јас него го удрив бидејќи не

Нејмар призна: Да ја удрив, но таа го сакаше тоа…

Нејмар призна: Да ја удрив, но таа го сакаше тоа…

Најила Триндад пред неколку недели го обвини Нејмар за силување. Во јавноста излегоа некои детали кои одат на штета на фудбалерот на ПСЖ: видео од хотелот, како и нивните пораки… „Тој ме тепаше, дури и го фотографираше мојот задник на кои се гледаат модринките, најверојатно сакаше да им се фали на неговите пријатели. Следниот ден јас го удрив бидејќи

Секс-скандалот на Нејмар доби нов момент

Секс-скандалот на Нејмар доби нов момент

Секс-скандалот во кој е вмешан фудбалерот на ПСЖ, Нејмар доби нови размери, откако девојката која го обвини за силување, Назил, изјави дека клучниот доказ во случајот, таблет со снимката од сексуалното злоупотребување, и е украдена. На судењето кое продолжи вчера Нејмар се појави на штаки за да сведочи, а Назил обвини дека сите поротници се поткупени

Нејмар на разговор во полиција

Нејмар на разговор во полиција

Најскапиот светски фудбалер Нејмар бил на распит во полиција поради обвинувањата за силување. Нејмар во полицијата дошол со помош на патерици, поради повредата на глуждот. Обвинителката Жулијана Бускос го пречекала Нејмар пред влезот, каде имало голем број на новинари, но и навивачи кои му пружиле поддршка на фудбалерот. Манекенката Наџија Триниададје

Нејмар на патерици дојде во полиција за да даде исказ за аферата силување

Нејмар на патерици дојде во полиција за да даде исказ за аферата силување

Бразилската суперѕвезда Нејмар, фудбалерот на Пари Сен Жермен синоќа по македонско време на штаки дошол во полициската станица во Сао Паоло за да даде исказ после обвинувањата за силување од девојката Наџила Триндаде. Во црн костум и со патерици Нејмар се појавил пред инспекторката Јулијана Бусакос, која ја води истрагата за наводното силување во еден