притисни ентер »

Жена од Пробиштип е повредена при експлозија на плинска боца
Жена од Пробиштип е повредена при експлозија на плинска боца

Жена од Пробиштип е повредена при експлозија на плинска боца

Повредена жена откако експлодирала плинска боца во нејзиниот дом во Пробиштип. Во Полициската станица Пробиштип вчера во 12.10 часот е пријавено дека во дом на ул.„Плавица“ во Пробиштип, сопственост на Ј.Ј.(61) и С.Ј. од Пробиштип, експлодирала плинска боца. Ј.Ј. се здобила со повреди и е пренесена во Клиничката болница Штип за укажување лекарска помош

Тешко повредена жена во експлозија на плинска боца во Пробиштип

Тешко повредена жена во експлозија на плинска боца во Пробиштип

Шеесет и шестгодишна жена од Пробиштип е повредена откако вчера во нејзиниот дом експлодирала плинска боца. Жената била пренесена во Клиничката болница Штип за укажување лекарска помош. Увид на местото извршила екипа од Полициската станица Пробиштип и се преземаат мерки за расчистување на случајот. Би можело да ве интересира 788 санкции за брзо возење

Тешко повредена жена во експлозија на плинска боца во Пробиштип

Тешко повредена жена во експлозија на плинска боца во Пробиштип

Шеесет и шестгодишна жена од Пробиштип е повредена откако вчера во нејзиниот дом експлодирала плинска боца. Жената била пренесена во Клиничката болница Штип за укажување лекарска помош. Увид на местото извршила екипа од Полициската станица Пробиштип и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Повредена жена при експлозија на плинска боца во Пробиштип

Повредена жена при експлозија на плинска боца во Пробиштип

Повредена жена била пренесена во болница откако експлодирала плинска боца во Пробиштип. -На 09.06.2021 околу 12.10 часот во Полициската станица Пробиштип било пријавено дека во дом на ул.„Плавица“ во Пробиштип, сопственост на Ј.Ј.(61) и С.Ј. од Пробиштип,  експлодирала плинска боца, велат од МВР. Притоа, со повреди се здобила Ј.Ј. и била пренесена

Жена повредена во екплозија на гасна боца во куќа во Пробиштип

Жена повредена во екплозија на гасна боца во куќа во Пробиштип

На 09.06.2021 околу 12.10 часот во Полициската станица Пробиштип било пријавено дека во дом на ул.„Плавица” во Пробиштип, сопственост на Ј.Ј.(61) и С.Ј. од Пробиштип,  експлодирала плинска боца. Притоа, со повреди се здобила Ј.Ј. и била пренесена во Клиничката болница Штип за укажување лекарска помош. Увид на местото извршила екипа од Полициската станица

Експлозија на плинска боца, тешко повредена 66-годишна жена

Експлозија на плинска боца, тешко повредена 66-годишна жена

Министерството за внатрешни работи информира дека 66-годишна жена од Пробиштип е повредена откако вчера во нејзиниот дом експлодирала плинска боца. Според информациите, жената била пренесена во Клиничката болница Штип за укажување лекарска помош. „Увид на местото извршила екипа од Полициската станица Пробиштип и се преземаат мерки за расчистување на

Тешко повредена жена во експлозија на плинска боца во Пробиштип

Тешко повредена жена во експлозија на плинска боца во Пробиштип

Шеесет и шестгодишна жена од Пробиштип е повредена откако вчера во нејзиниот дом експлодирала плинска боца. Жената била пренесена во Клиничката болница Штип за укажување лекарска помош. Увид на местото извршила екипа од Полициската станица Пробиштип и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Експлодираше плинска боца во Пробиштип, едно лице повредено

Експлодираше плинска боца во Пробиштип, едно лице повредено

Вчера околу 12.10 часот во Полициската станица Пробиштип било пријавено дека во дом на ул.„Плавица“ во Пробиштип, сопственост на 61-годишната Ј.Ј.(61) и С.Ј. од Пробиштип, експлодирала плинска боца, информираше Министерството за внатрешни работи (МВР). „Притоа, со повреди се здобила Ј.Ј. и била пренесена во Клиничката болница Штип за укажување лекарска

Тешко повредена жена во експлозија на плинска боца во Пробиштип

Тешко повредена жена во експлозија на плинска боца во Пробиштип

Шеесет и шестгодишна жена од Пробиштип е повредена откако вчера во нејзиниот дом експлодирала плинска боца. Жената била пренесена во Клиничката болница Штип за укажување лекарска помош. Увид на местото извршила екипа од Полициската станица Пробиштип и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Повредена жена во експлозија на плинска боца во нејзиниот дом

Повредена жена во експлозија на плинска боца во нејзиниот дом

На 09.06.2021 околу 12.10 часот во Полициската станица Пробиштип било пријавено дека во дом на ул.„Плавица“ во Пробиштип, сопственост на Ј.Ј.(61) и С.Ј. од Пробиштип, експлодирала плинска боца. Притоа, со повреди се здобила Ј.Ј. и била пренесена во Клиничката болница Штип за укажување лекарска помош. Увид на местото извршила екипа од Полициската станица