притисни ентер »

Фото на денот: Костимот за капење на Џенифер Лопез е вистински хит
Фото на денот: Костимот за капење на Џенифер Лопез е вистински хит

Фото на денот: Костимот за капење на Џенифер Лопез е вистински хит

Таа има 50 години и изгледа беспрекорно. Во костим за капење, Џенифер Лопез ги привлече сите погледи! View this post on Instagram 3 more shows to go… soaking in every moment… #itsmypartytour #asummeriwillneverforget See you tonight Malaga!!!! A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Aug 8, 2019 at 8:32am PDT

Џенифер Лопез: Со овој костим за капење нема утка

Џенифер Лопез: Со овој костим за капење нема утка

Летото секогаш ја донесува истата дилема – каков костим за капење да избереме: бикини или едноделен? Бикини за сончање, едноделен за позирање? Ако имате тело како актерката и пејачка Џенифер Лопез , буквално можете да избирате, па затоа таа редовно ги носи и двата модела… View this post on Instagram I’m a hustler baby… I just want you to know… #Ramona