притисни ентер »

„Дозволете ми да ви покажам што прави KОВИД-19“: Шокантни снимки од Алиса Милано како ја губи косата по корона вирусот
„Дозволете ми да ви покажам што прави KОВИД-19“: Шокантни снимки од Алиса Милано како ја губи косата по корона вирусот

„Дозволете ми да ви покажам што прави KОВИД-19“: Шокантни снимки од Алиса Милано како ја губи косата по корона вирусот

Холивудската актерка Алиса Милано (47) во видео на социјалните мрежи покажа какви се последиците има откако по скоро четири месеци се излечи од корона вирусот. Имено, актерката која стана позната по улогата на Фиби во популарната тинејџерска серија „Чари“, во неделата објави видео во кое ја чешла косата, а потоа покажа какви последици има таа откако

„Да ви покажам што и прави Ковид 19 на вашата коса“: Славната актерка покажа како се бори со последици од вирусот

„Да ви покажам што и прави Ковид 19 на вашата коса“: Славната актерка покажа како се бори со последици од вирусот

Актерката Алиша Милано на „Твитер“ објави видео на кое ја чешла косата и покажува дека ѝ паѓаат цели прамени. Таа вели дека ова е последица на короната што ја прележала. „Дозволете ми да ви покажам што ѝ прави короната на вашата коса. Ве молам, сфатете го сериозно вирусот и носете ја проклетата маска“, вели таа во видеото. Милано покажа колку коса

Еве што прави КОВИД-19: Алиша Милано покажува како и паѓаат прамени коса

Еве што прави КОВИД-19: Алиша Милано покажува како и паѓаат прамени коса

Актерката Алиша Милано објави вознемирувачко видео со последици од КОВИД-19 вирусот кој таа го прележа , како што тврди таа. Ве молам сфатете го ова сериозно. Носете ги проклетите маски! - напиша Алиша во описот на видеото, каде покажува како и паѓаат прамени коса при чешлањето.

Еве што ми направи коронавирусот: Холивудска актерка ги шокираше фановите и им испрати порака

Еве што ми направи коронавирусот: Холивудска актерка ги шокираше фановите и им испрати порака

Еве што ми направи коронавирусот: Холивудска актерка ги шокираше фановите и им испрати порака (ВИДЕО) Холивудската актерка, Алиса Милано, на својот Инстаграм профил објави видео во кое ги покажа последиците од коронавирусот. Имено, Алиса сними колку коса изгубила по само едно чешлање. -Дозволете ми да ви покажам што прави на косата Ковид-19. Ве молам,

„Ми паѓаат цели прамени коса“: Алиша Милано за последиците од короната

„Ми паѓаат цели прамени коса“: Алиша Милано за последиците од короната

Глумицата Алиша Милано на „Твитер“ објави видео на кое ја чешла косата и покажува дека ѝ паѓаат цели прамени. Таа вели дека ова е последица на короната што ја прележала. „Дозволете ми да ви покажам што прави короната на вашата коса. Ве молам, сфатете го сериозно вирусот и носете ја проклетата маска“, вели таа во видеото. Милано покажа колку коса ѝ

„Ми паѓаат цели прамени коса“: Алиша Милано за последиците од короната

„Ми паѓаат цели прамени коса“: Алиша Милано за последиците од короната

Глумицата Алиша Милано на „Твитер“ објави видео на кое ја чешла косата и покажува дека ѝ паѓаат цели прамени. Таа вели дека ова е последица на короната што ја прележала. „Дозволете ми да ви покажам што прави короната на вашата коса. Ве молам, сфатете го сериозно вирусот и носете ја проклетата маска“, вели таа во … Continue reading (Видео) „Ми паѓаат

Холивудската актерка ги покажа последиците од Ковид-19: „Погледнете што ѝ прави вирусот на вашата коса!“

Холивудската актерка ги покажа последиците од Ковид-19: „Погледнете што ѝ прави вирусот на вашата коса!“

Холивудската актерка Алиша Милано, на својот профил на социјалната мрежа Инстаграм поставила видео во кое што ги покажала последиците од коронавирусот. Имено, Алиша се снимила и покажала колку коса губи во текот на едно нејзино чешлање. „Да ви покажам што ѝ прави Ковид-19 на вашата коса. Ве молам, сфатете го сериозно вирусот и носете заштитна маска“

Алиша Милано ги објави вознемирувачките последици од коронавирусот ВИДЕО

Алиша Милано ги објави вознемирувачките последици од коронавирусот ВИДЕО

Речиси милион ипол луѓе до моментов го виделе предупредувањето што го бјавени актерката Алиша Милано, откако се заразила со коронавирусот. Актерката во видеото што го објавила на социјалните мрежи покажала една од последиците од инфекцијата, а тоа е опаѓањето на косата. – Да ви покажам што ѝ прави короната на вашата коса. Ве молам, сфатете го вирусот

“КОГА ЈА ЧЕШЛАВ, МИ ПАЃАА ЦЕЛИ ПРАМЕНИ КОСА“: Глумицата Алиша Милано за последиците од короната (ФОТО и ВИДЕО)

“КОГА ЈА ЧЕШЛАВ, МИ ПАЃАА ЦЕЛИ ПРАМЕНИ КОСА“: Глумицата Алиша Милано за последиците од короната (ФОТО и ВИДЕО)

Скоро милион и пол луѓе до моментов го виделе предупредувањето објавено од актерката Алиша Милано, откако таа се зарази со коронавирусот. Во видеото што го објави на социјалните медиуми, таа покажа една од последиците од инфекцијата, а тоа е опаѓање на косата. „Дозволете ми да ви покажам што прави короната на вашата коса. Ве молам, сфатете го сериозно

Алиша Милано ги објави вознемирувачките последици од коронавирусот

Алиша Милано ги објави вознемирувачките последици од коронавирусот

Скоро милион и пол луѓе до моментов го виделе предупредувањето објавено од актерката Алиша Милано, откако таа се зарази со коронавирусот. Во видеото што го објави на социјалните медиуми, таа покажа една од последиците од инфекцијата, а тоа е опаѓање на косата. „Дозволете ми да ви покажам што прави короната на вашата коса. Ве молам, сфатете го сериозно