притисни ентер »

Пинк ги покажа резултатите од самопотстрижување во пијана состојба
Пинк ги покажа резултатите од самопотстрижување во пијана состојба

Пинк ги покажа резултатите од самопотстрижување во пијана состојба

Поп-пејачката Пинк на своите следбеници на Инстаграм им се „пофали“ со новата фризура, за која самата е виновник. Во видеото што го објави на инстаграм-профилот, пејачката ја покажа својата нова фризура, која самата ја направила во алкохолизирана состојба, и признала дека за време на изолацијата, пиењето „и’ станало спорт“. Кога пијам, ми доаѓаат одлични

Познатата пејачка се напи, па ја потстрижи косата: Резултатот е онаков каков што очекувавте

Познатата пејачка се напи, па ја потстрижи косата: Резултатот е онаков каков што очекувавте

Дека на никому не му е лесно за време на пандемијата од коронавирусот, на својот Инстаграм потврди и познатата пејачка Пинк. Во видеото кое го сподели во живо со своите следачи, ја прикажа својата нова фризура која ја направила сама, во алкохолизирана состојба, а признала дека за време на изолацијата пиењето го претворила во спорт. „Кога пијам, ми

Пинк под дејство на алкохол ја потстрижи косата

Пинк под дејство на алкохол ја потстрижи косата

Дека на никому не му е лесно за време на пандемијата од коронавирусот, на својот Инстаграм потврди и познатата пејачка Пинк. Во видеото кое го сподели во живо со своите следачи, ја прикажа својата нова фризура која ја направила сама, во алкохолизирана состојба, а признала дека за време на изолацијата пиењето го претворила во спорт. „Кога пијам, ми