притисни ентер »

Булгур за појадок
Булгур за појадок

Булгур за појадок

Наместо вообичаените овесни снегулки, за појадок подгответе ја оваа егзотична комбинација на овошје, јаткасти плодови и булгур. Заменете ја вообичаената овесна каша или снегулки со овошје и јатки, со овој поинаков појадок со булгур кој ќе ви даде доволно енергија да преживеете до ручекот, но исто така ќе ве изненади и со одличен вкус. Изберете овошје