притисни ентер »

Модна експериментаторка: Џенифер Лопез во бела ...
Модна експериментаторка: Џенифер Лопез во бела ...

Модна експериментаторка: Џенифер Лопез во бела ...

Со оглед на тоа што најчесто избира сексапилни креации кои ги истакнуваат нејзините облини, Џенифер Лопез ги изненади фановите со стајлингот на доделувањето на Греми наградите. На црвениот тепих во Лос Анџелес, 49-годишната музичка ѕвезда се појави во бела креација со блескави камења и голем шешир од модната куќа Ралф и Русо. Џеј Ло беше придружувана

Лејди Гага и Дуа Липа во сребрен аутфит: Модата на Греми 2019

Лејди Гага и Дуа Липа во сребрен аутфит: Модата на Греми 2019

Вчеравечер се одржа доделувањето на најважните награди во музичката индустрија, наградите Греми. Дамите овојпат беа во центарот на вниманието и ги собраа поголемиот дел награди. На црвениот тепих најголемите светски ѕвезди продефилираа во најразлични модни креации. И иако доминираа светкава сребрена боја и нежно розова, присутни беа и оние кои се одлучија

Лејди Гага во фантастичен сребрен фустан доминираше на Греми

Лејди Гага во фантастичен сребрен фустан доминираше на Греми

Во Стејплс центарот во Лос Анџелес вчеравечер се одржа најголемата ноќ во музиката, а сосема очекувано, таму се појавија некои од најголемите ѕвезди од музичката индустрија. Дуа Липа Популарните девојки од шоу бизнисот се појавија во своите најдобри изданија, а како што е тоа случај во последно време, на црвениот килим доминираше Лејди Гага во фантастичен