притисни ентер »

Краткото здолниште прави да изгледа повпечатливо: Совршен зимски стајлинг во режија на прекрасната Оливија Кулпо
Краткото здолниште прави да изгледа повпечатливо: Совршен зимски стајлинг во режија на прекрасната Оливија Кулпо

Краткото здолниште прави да изгледа повпечатливо: Совршен зимски стајлинг во режија на прекрасната Оливија Кулпо

Американската инфлуенсерка и една од најдобро облечените жени во светот на модата, не може да им одолее на класичните парчиња, но и тоа како умее да стави личен печат во наизглед веќе видените комбинации. Некогашната Мис Универзум, Оливија Кулпо, брилирала во текот на летната сезона кога станува збор за модата, но исто така и во есенските и зимските