притисни ентер »

ВИДЕО | Разговор со младата шампионка Сара Анастасовска: Пливањето е спорт кој го препорачувам на секого
ВИДЕО | Разговор со младата шампионка Сара Анастасовска: Пливањето е спорт кој го препорачувам на секого

ВИДЕО | Разговор со младата шампионка Сара Анастасовска: Пливањето е спорт кој го препорачувам на секого

Сара Анастасовска, пливачка во ПК Нептун беше гостинка во студиото на Утрински брифинг и со неа разговараме за пливањето како еден од најздравите спортови. Погледнете го разговорот во видеото: Прочитајте и... Кузмановски и официјално прекомандуван во првиот тим на Е. Пелистер: