притисни ентер »

Шик и глам: Беспрекорен стајлинг на Џенифер Лопез
Шик и глам: Беспрекорен стајлинг на Џенифер Лопез

Шик и глам: Беспрекорен стајлинг на Џенифер Лопез

На доделувањето на американските Gotham Independent Film Awards, популарната Џенифер Лопез блесна на црвениот килим во беспрекорен стајлинг. Иако е на прагот на шестата деценија од животот, популарната актерка и пејачка уште еднаш докажа дека сосема оправдано ја нарекуваат една од најубавите жени од светот. View this post on Instagram 🖤🔥 – – – #jlo

Џенифер Лопез во уште едно беспрекорно издание – Има 50, а изгледа како 18-годишна

Џенифер Лопез во уште едно беспрекорно издание – Има 50, а изгледа како 18-годишна

Џенифер Лопез , сосема очекувано, се појави на црвениот тепих на наградите Готам во навистина блескава креација и секогаш беспрекорен изглед. Актерката и пејачка, на своите 50 години воопшто не се плаши да покаже дека одлично се носи со возраста и дека тоа не ја спречува да носи храбри модни креации. Нејзиниот фустан со светкави детали и пердуви навистина

Џеј Ло беспрекорна на црвениот тепих на наградите Готам

Џеј Ло беспрекорна на црвениот тепих на наградите Готам

Џенифер Лопез, сосема очекувано, се појави на црвениот тепих на наградите Готам во навистина блескава креација и секогаш беспрекорен изглед. Актерката и пејачка, на своите 50 години воопшто не се плаши да покаже дека одлично се носи со возраста и дека тоа не ја спречува да носи храбри модни креации. Нејзиниот фустан со светкави детали и пердуви навистина

Џеј Ло блесна во несекојдневен фустан со пердуви

Џеј Ло блесна во несекојдневен фустан со пердуви

Џенифер Лопез, сосема очекувано, се појави на црвениот тепих на наградите Готам во навистина блескава креација и секогаш беспрекорен изглед. Актерката и пејачка, на своите 50 години воопшто не се плаши да покаже дека одлично се носи со возраста и дека тоа не ја спречува да носи храбри модни креации. Нејзиниот фустан со светкави детали и пердуви навистина