притисни ентер »

Се расправале, па му го зарила ножот на мажот и
Се расправале, па му го зарила ножот на мажот и

Се расправале, па му го зарила ножот на мажот и

Скопјанка со нож го прободела сопругот додека се расправале во нивниот дом. Како што соопштија од МВР, настанот се случил на улица „Христо Татарчев“, а В.К.(43) од Скопје била приведена затоа што при семејна расправија со нож му нанела убодна рана на нејзиниот сопруг М.К.(43) од Скопје. Од лекар на М.К. му биле констатирани телесни повреди. В.К. е

Скопјанка си го прободела сопругот со нож

Скопјанка си го прободела сопругот со нож

На 14.08.2019 во 17,50 часот во СВР Скопје, на улица „Христо Татарчев“ била приведена В.К.(43) од Скопје поради тоа што при семејна расправија со нож му нанела убодна рана на нејзиниот сопруг М.К.(43) од Скопје.Од лекар на М.К. му биле констатирани телесни повреди. Увид на местото на настанот извршила екипа на СВР Скопје. В.К. е обезбедена  и пренесена

Скопјанката која го прободе сопругот со нож заврши на психијатрија

Скопјанката која го прободе сопругот со нож заврши на психијатрија

Скопјанка на возраст од 43 години била приведена на скопската улица Христо Татарчев откако во семејна расправија со нож му нанела убодна рана на нејзиниот сопруг. По нападот, на 43-годишниот маж му биле констатирани телесни повреди. Увид на местото на настанот извршила екипа на СВР Скопје. Жената е обезбедена и пренесена во психијатриска болница, а

Скопјанката која го прободе сопругот со нож заврши на психијатрија

Скопјанката која го прободе сопругот со нож заврши на психијатрија

Скопјанка на возраст од 43 години била приведена на скопската улица Христо Татарчев откако во семејна расправија со нож му нанела убодна рана на нејзиниот сопруг. По нападот, на 43-годишниот маж му биле констатирани телесни повреди. Увид на местото на настанот извршила екипа на СВР Скопје. Жената е обезбедена и пренесена во психијатриска болница, а

43-годишна жена го пробола сопругот и завршила на психијатрија

43-годишна жена го пробола сопругот и завршила на психијатрија

Скопјанка денеска била пренесена на психијатрија откако со нож го пробола сопругот. 43-годишната жена живее на улицата „Христо Татарчев" каде почнала семејната расправија која завршила со убодна рана на нејзиниот сопруг. Скопјанка денеска била пренесена на психијатрија откако со нож го пробола сопругот. 43-годишната жена живее на улицата „Христо Татарчев"

Скопјанка со нож си го прободе сопругот – Заврши во психијатриска болница

Скопјанка со нож си го прободе сопругот – Заврши во психијатриска болница

Скопјанка со нож го прободела сопругот додека се расправале во нивниот дом. Во 17,50 часот вчера во СВР Скопје, на улица „Христо Татарчев“ била приведена 43-годишната В.К. која при семејна расправија со нож му нанела убодна рана на нејзиниот сопруг, 43-годишниот М.К. од Скопје. Од лекар на М.К. му биле констатирани телесни повреди. Увид на местото

Скопјанка пренесена на психијатрија откако со нож го прободела сопругот

Скопјанка пренесена на психијатрија откако со нож го прободела сопругот

Скопјанка на возраст од 43 години била приведена на скопската улица Христо Татарчев откако во семејна расправија со нож му нанела убодна рана на нејзиниот сопруг. По нападот, на 43-годишниот маж му биле констатирани телесни повреди. Увид на местото на настанот извршила екипа на СВР Скопје. Жената е обезбедена и пренесена во психијатриска болница, а

Скопјанка заврши на психијатрија, откако со нож го избодела сопругот

Скопјанка заврши на психијатрија, откако со нож го избодела сопругот

Полицијата работи на расчистување на случајот. На 14.08.2019 во 17,50 часот во СВР Скопје, на улица „Христо Татарчев“ била приведена В.К.(43) од Скопје поради тоа што при семејна расправија со нож му нанела убодна рана на нејзиниот сопруг М.К.(43) од Скопје. Од лекар на М.К. му биле констатирани телесни повреди. Увид на местото на настанот извршила

Скопјанка кој со нож си го прободе сопругот, заврши во психијатриска болница

Скопјанка кој со нож си го прободе сопругот, заврши во психијатриска болница

Скопјанка со нож го прободела сопругот додека се расправале во нивниот дом. Во 17,50 часот вчера во СВР Скопје, на улица „Христо Татарчев“ била приведена 43-годишната В.К. која при семејна расправија со нож му нанела убодна рана на нејзиниот сопруг, 43-годишниот М.К. од Скопје. Од лекар на М.К. му биле констатирани телесни повреди. Увид на местото

Скопјанка пренесена на психијатрија откако со нож го нападнала сопругот

Скопјанка пренесена на психијатрија откако со нож го нападнала сопругот

Скопјанка на возраст од 43 години била приведена на скопската улица Христо Татарчев откако во семејна расправија со нож му нанела убодна рана на нејзиниот сопруг. По нападот, на 43-годишниот маж му биле констатирани телесни повреди. Увид на местото на настанот извршила екипа на СВР Скопје. Жената е обезбедена и пренесена во психијатриска болница, а