притисни ентер »

Лила спие гола
Лила спие гола

Лила спие гола

Со златни хеланки и крзнена качулка како лавица секси Лила праќа жешки бакнежи од Бугарија. Очигледно Лила не скија, но затоа добро позира на скијачките патеки. (фото: Инстаграм) Викендов водителката престојува во Банско, а дека посебно ѝ годи бугарскиот свеж воздух, доказ се овие посебно разголени и жешки фотографии од соседството.