притисни ентер »

КОЈ БИ РЕКОЛ ДЕКА ИМА 75 ГОДИНИ: Шер прошета низ Италија во хеланки и корсет и изгледа фантастично
КОЈ БИ РЕКОЛ ДЕКА ИМА 75 ГОДИНИ: Шер прошета низ Италија во хеланки и корсет и изгледа фантастично

КОЈ БИ РЕКОЛ ДЕКА ИМА 75 ГОДИНИ: Шер прошета низ Италија во хеланки и корсет и изгледа фантастично

Пејачката, која го прослави својот 75-ти роденден во мај, изгледа сензационално во хеланки и маица како корсет. За својот изглед вели е заслужен строгиот режим на диета и вежбање со децении. Американската музичка дива Шер деновиве одмара во Портофино, Италија, каде што вечера прошета низ живописниот град. Пејачката, која го прослави својот 75-ти роденден

КОЈ БИ РЕКОЛ ДЕКА ИМА 75 ГОДИНИ: Шер прошета низ Италија во хеланки и корсет и изгледа фантастично

КОЈ БИ РЕКОЛ ДЕКА ИМА 75 ГОДИНИ: Шер прошета низ Италија во хеланки и корсет и изгледа фантастично

Пејачката, која го прослави својот 75-ти роденден во мај, изгледа сензационално во хеланки и маица како корсет. За својот изглед вели е заслужен строгиот режим на диета и вежбање со децении. Американската музичка дива Шер деновиве одмара во Портофино, Италија, каде што вечера прошета низ живописниот град. Пејачката, која го прослави својот 75-ти роденден

“СЕ УБИВАМ ВО ТЕРЕТАНА ЗА ДА ИМАМ ВАКВО ТЕЛО“: Шер на одмор во Италија

“СЕ УБИВАМ ВО ТЕРЕТАНА ЗА ДА ИМАМ ВАКВО ТЕЛО“: Шер на одмор во Италија

Светската дива Шер била забележана како ужива во коктели со своите пријатели во еден ексклузивен ресторан во Италија. Славната пејачка изгледала спектакуларно во црни хеланки и бомбер јакна, а кој би рекол дека оваа дама има 75 години? Не е тајна дека таа има направено неколку естетски зафати за да го зачува својот младешки изглед, но води грижа за

Шер е бомба и на 75 години: Тренирам многу, пет дена во неделата

Шер е бомба и на 75 години: Тренирам многу, пет дена во неделата

Американската музичка дива Шер деновиве одмара во Портофино, Италија, каде што вечера прошета низ живописниот град. Пејачката, која го прослави својот 75-ти роденден во мај, изгледа сензационално во хеланки и маица како корсет. За својот изглед вели е заслужен строгиот режим на диета и вежбање со децении. – Тренирам многу, пет дена во неделата, а дома

Шер „уловена“ на одмор во Италија: Изгледа 3 децении помладо

Шер „уловена“ на одмор во Италија: Изгледа 3 децении помладо

Светската дива Шер е фатена во Италија како ужива во коктели со пријателите во ексклузивен ресторан. Познатата пејачка изгледаше спектакуларно и младешки во црни хеланки. Кој би рекол дека оваа дама веќе има 75 години – на нејзината фигура ѝ завидуваат и неколку децении помлади. Шер направи пластични операции за да ја зачува својата младоликост, но

Шер е бомба и на 75 години: Тренирам многу, пет дена во неделата

Шер е бомба и на 75 години: Тренирам многу, пет дена во неделата

Американската музичка дива Шер деновиве одмара во Портофино, Италија, каде што вечера прошета низ живописниот град. Пејачката, која го прослави својот 75-ти роденден во мај, изгледа сензационално во хеланки и маица како корсет. За својот изглед вели е заслужен строгиот режим на диета и вежбање со децении. – Тренирам многу, пет дена во неделата, а дома

„Се убив од вежбање за ова тело“: 75-годишната поп-дива на одмор во Италија, а луѓето се во шок - изгледа помладо за 30 години

„Се убив од вежбање за ова тело“: 75-годишната поп-дива на одмор во Италија, а луѓето се во шок - изгледа помладо за 30 години

Пред неколку вечери на улиците во Портофино во Италија, папарацо-фотографи ја фатија Шер додека уживаше во коктели со пријателите во ексклузивен ресторан. Познатата пејачка изгледаше спектакуларно и младешки во црни хеланки, бомбер јакна и сандали на платформа. Кој би рекол дека оваа дама веќе има 75 години - на нејзината фигура би и завидувале неколку

Папараците ја „фатиле“ Шер на одмор во Италија: Кој би рекол дека оваа дива има 75 години?

Папараците ја „фатиле“ Шер на одмор во Италија: Кој би рекол дека оваа дива има 75 години?

Светската дива Шер била забележана како ужива во коктели со своите пријатели во еден ексклузивен ресторан во Италија. Славната пејачка изгледала спектакуларно во црни хеланки и бомбер јакна, а кој би рекол дека оваа дама има 75 години? Не е тајна дека таа има направено неколку естетски зафати за да го зачува својот младешки изглед, но води грижа за