притисни ентер »

Ванда Нара го исцеди Икарди и побара развод
Ванда Нара го исцеди Икарди и побара развод

Ванда Нара го исцеди Икарди и побара развод

Никогаш нема досаден момент околу Мауро Икарди и неговата сопруга Ванда Нара! Аргентинските медиуми објавија аудио клип во кој Ванда наводно вели дека дошла во Буенос Аирес за да ги комплетира документите околу нејзиниот развод со напаѓачот на Пари Сен Жермен. Оваа вест одекна и во таа земја, каде повторно почна да се пишува за можниот развод на фудбалерот

Мауро Икарди брзо реагираше на веста дека Ванда го напушта

Мауро Икарди брзо реагираше на веста дека Ванда го напушта

Мауро Икарди брзо реагираше на веста дека Ванда го напушта Мауро Икарди и Ванда Нара повторно се во центарот на вниманието. Аргентинските медиуми објавија аудио снимка на која наводно Ванда Нара вели дека дошла во Буенос Аирес за да ги комплетира документите за развод со Мауро. Оваа снимка е објавена во шоуто Лос Анџелес де ла Манана. Наводно, на него

Без сопругот на одмор, непознат маж ѝ ги бакнува градите: Сè поизвесен разводот меѓу Ванда и познатиот фудбалер

Без сопругот на одмор, непознат маж ѝ ги бакнува градите: Сè поизвесен разводот меѓу Ванда и познатиот фудбалер

Без сопругот на одмор, непознат маж ѝ ги бакнува градите: Сè поизвесен разводот меѓу Ванда и познатиот фудбалер Очигледно дека на Ванда ѝ е доста од сè и планира да се разведе од познатиот фудбалер Мауро Икарди. Славниот брачен пар очигледно не успеал да го спаси бракот, Мауро Икарди и неговата сопруга Ванда Нара наскоро би требало да се разведат.

Се појавија нови фотографии на Ванда целосно гола: Гoспоѓата Икарди нема граници

Се појавија нови фотографии на Ванда целосно гола: Гoспоѓата Икарди нема граници

Ванда Икарди се релаксира на Ибица и позира пред камерата за нови провокативни фотографии. Сопругата на напаѓачот на ПСЖ, Мауро Икарди извесно време минува на Ибица. Секојдневно ужива да плива во морето, да се сонча и да ужива во ноќните излегувања, сето тоа под будното око на фотографите и новинарите, кои потоа со задоволство ја споделуваат содржината

Непознат маж ѝ ги бакнува градите на Ванда додека се разведува од Мауро Икарди

Непознат маж ѝ ги бакнува градите на Ванда додека се разведува од Мауро Икарди

Непознат маж ги бакнува градите на Ванда Нара, сопругата на аргентинскиот фудбалер Мауро Икарди. Фотографијата се појави само неколку дека откако Ванда беше забележана на одмор на Ибица. Аргентинскиот фудбалер ја изневери сопругата со актерката Марија Суарез, и покрај неверството Ванда му прости и извесен период живееја во идилична врска. Аргентинските

Непознат маж ѝ ги бакнува градите на Ванда додека се разведува од Мауро Икарди

Непознат маж ѝ ги бакнува градите на Ванда додека се разведува од Мауро Икарди

Непознат маж ги бакнува градите на Ванда Нара, сопругата на агрентинскиот фудбалер Мауро Икарди. Фотографијата се појави само неколку дека откако Ванда беше забележана на одмор на Ибица. Аргентинскиот фудбалер ја изневери сопругата со актерката Марија Суарез, и покрај неверството Ванда му прости и извесен период живееа во идилична врска. Аргентинските

Без сопругот на одмор, непознат маж ѝ ги бакнува градите: Сè поизвесен разводот меѓу Ванда и познатиот фудбалер

Без сопругот на одмор, непознат маж ѝ ги бакнува градите: Сè поизвесен разводот меѓу Ванда и познатиот фудбалер

Очигледно дека на Ванда ѝ е доста од сè и планира да се разведе од познатиот фудбалер Мауро Икарди. Славниот брачен пар очигледно не успеал да го спаси бракот, Мауро Икарди и неговата сопруга Ванда Нара наскоро би требало да се разведат. Светските медиуми веќе пишуваат за тоа дека нивниот приватен однос е нарушен откако се дознало дека аргентинскиот

Икарди негира дека се разведува од Ванда Нара

Икарди негира дека се разведува од Ванда Нара

Аргентинскиот фудбалер, Мауро Икарди ги демантираше пишувањата дека тој и Ванда Нара се разведуваат. Во аргентинско шоу беше објавена снимка како Ванда Нара ѝ се жали на своја пријателка дека не може повеќе и ќе се разведе од Мауро Икради. Фудбалерот на ПСЖ брзо реагираше преку социјалните мрежи и овие стоии ги нарече измислици. „Не знам кого повеќе