притисни ентер »

Нејзините облини го „растурија“ бракот на Моника Белучи, а сега го освои Канскиот фестивал во светкава тоалета на „Louis Vuitton“
Нејзините облини го „растурија“ бракот на Моника Белучи, а сега го освои Канскиот фестивал во светкава тоалета на „Louis Vuitton“

Нејзините облини го „растурија“ бракот на Моника Белучи, а сега го освои Канскиот фестивал во светкава тоалета на „Louis Vuitton“

Вчеравечер официјално започна 77-то издание на Канскиот фестивал со премиерата на филмот „The Second Act“ на францускиот режисер Квентин Дупје, а вниманието на јавноста го привлече токму таа – актерката Леа Сејду. Леа за оваа свечена пригода носела светкава тоалета на познатата модна куќа „Louis Vuitton“, која се карактеризира со длабоко деколте и