притисни ентер »

ФОТО | Партнерот на Хали Бери објави нејзина гола фотографија: Задникот на актерката во преден план

ФОТО | Партнерот на Хали Бери објави нејзина гола фотографија: Задникот на актерката во преден план

Музичарот Ван Хант на Денот на мајката на инстаграм-профилот објави гола фотографија од својата сопруга, актерката Хали Бери (57). На фоторгафијата актерката позира целосно гола на тераса потпрена со задникот на оградата гледајќи во објективот. Оваа провокативна фотографија на холивудската ѕвезда предизвикa бројни коментари, а многу од нив со критика

Сопругот на Хали Бери објави нејзина гола фотографија: „Не требаше да го сторам ова“

Сопругот на Хали Бери објави нејзина гола фотографија: „Не требаше да го сторам ова“

Сопругот на актерката Хали Бери, музичарот Ван Хант објави нејзина гола фотографија на Инстаграм за Денот на мајката. „Среќен Ден на мајката од дното на мојата душа. О, не требаше да го објавам ова. Но, мора да признаеме дека таа е јака мајка“, напиша тој во описот. View this post on Instagram A post shared by van hunt (@vanhunt) На фотографијата,

Сопругот на Хали Бери објави нејзина гола фотографија: „Не требаше да го сторам ова“

Сопругот на Хали Бери објави нејзина гола фотографија: „Не требаше да го сторам ова“

Сопругот на актерката Хали Бери, музичарот Ван Хант објави нејзина гола фотографија на Инстаграм за Денот на мајката. „Среќен Ден на мајката од дното на мојата душа. О, не требаше да го објавам ова. Но, мора да признаеме дека таа е јака мајка“, напиша тој во описот. На фотографијата, 57-годишната актерка може да се види како позира целосно гола на

Сопругот на Хали Бери објави нејзина гола фотографија: „Не требаше да го сторам ова“

Сопругот на Хали Бери објави нејзина гола фотографија: „Не требаше да го сторам ова“

Сопругот на актерката Хали Бери, музичарот Ван Хант објави нејзина гола фотографија на Инстаграм за Денот на мајката. „Среќен Ден на мајката од дното на … Сопругот на Хали Бери објави нејзина гола фотографија: „Не требаше да го сторам ова“ Прочитај повеќе » Текстот Сопругот на Хали Бери објави нејзина гола фотографија: „Не требаше да го сторам ова“

Сопругот на Хали Бери објави нејзина гола фотографија: „Не требаше да го сторам ова“

Сопругот на Хали Бери објави нејзина гола фотографија: „Не требаше да го сторам ова“

Сопругот на актерката Хали Бери, музичарот Ван Хант објави нејзина гола фотографија на Инстаграм за Денот на мајката. „Среќен Ден на мајката од дното на мојата душа. О, не требаше да го објавам ова. Но, мора да признаеме дека таа е јака мајка“, напиша тој во описот. На фотографијата, 57-годишната актерка може да се види како позира целосно гола на

Сопругот на Хали Бери објави нејзина гола фотографија: „Не требаше да го сторам ова“

Сопругот на Хали Бери објави нејзина гола фотографија: „Не требаше да го сторам ова“

Сопругот на актерката Хали Бери, музичарот Ван Хант објави нејзина гола фотографија на Инстаграм за Денот на мајката. „Среќен Ден на мајката од дното на мојата душа. О, не требаше да го објавам ова. Но, мора да признаеме дека таа е јака мајка“, напиша тој во описот. View this post on Instagram A post shared by van hunt (@vanhunt) На фотографијата,

Сопругот на Хали Бери објави нејзина гола фотографија: „Не требаше да го сторам ова“

Сопругот на Хали Бери објави нејзина гола фотографија: „Не требаше да го сторам ова“

Сопругот на актерката Хали Бери, музичарот Ван Хант објави нејзина гола фотографија на Инстаграм за Денот на мајката. „Среќен Ден на мајката од дното на мојата душа. О, не требаше да го објавам ова. Но, мора да признаеме дека таа е јака мајка“, напиша тој во описот. На фотографијата, 57-годишната актерка може да се види како позира целосно гола на

Хали Бери се појави ПИШТОЛ ГОЛА на балкон, момчето ја фотографираше и објави!?/ФОТО

Хали Бери се појави ПИШТОЛ ГОЛА на балкон, момчето ја фотографираше и објави!?/ФОТО

Момчето на Хали Бери, Ван Хант, предизвика контроверзии на социјалните мрежи откако објави провокативна фотографија од познатата актерка за да го прослави Денот на мајката. На Инстаграм во неделата, тој сподели воодушевувачка снимка од 57-годишната актерка како позира целосно гола на балкон. Заедно со сликата, Ван на шега им се обрати на обожавателите,