притисни ентер »

Jeep го покажа луксузниот ентериер на електричниот Wagoneer S
Jeep го покажа луксузниот ентериер на електричниот Wagoneer S

Jeep го покажа луксузниот ентериер на електричниот Wagoneer S

Електричниот SUV, Jeep Wagoneer S, треба да пристигне оваа есен, а на контролната табла ќе има дури четири екрани Целосно електричниот Jeep Wagoneer S е се поблиску до производството, a во пресрет на премиерата, брендот овозможи прв поглед на дизајнот и карактеристиките на неговата кабина. Естетиката очигледно има за цел да се натпреварува со SUV моделите