притисни ентер »

Луксузниот апартман Jewel во хотелот NYC Palace
Луксузниот апартман Jewel во хотелот NYC Palace

Луксузниот апартман Jewel во хотелот NYC Palace

„New York Palace“ хотелот го заврши своето масивно реновирање од 140 милиони долари, претставувајќи го својот нов „Jewel Apartman“… Овој луксузен хотел е познат по својот беспрекорен комфор, луксуз, спектакуларен поглед, прекрасни соби и неверојатна услуга. Сега го подигнаа луксузот на ново ниво отварајќи ги вратите на своите нови „Jewel“ и „Champagne“