притисни ентер »

Пајак му го крена „ферарито“ на Перо Антиќ
Пајак му го крена „ферарито“ на Перо Антиќ

Пајак му го крена „ферарито“ на Перо Антиќ

На фејсбук-групата „Ѕид на сообраќајниот срам“ беше објавена слика на која се гледа дека ферарито на поранешниот кошаркар и претседател на Кошаркарската федерација, Перо Антиќ, е непрописно паркирано. По реакциите на граѓаните и коментарите на сликата, пакај-возило ја крена колата на Антиќ од паркингот. Коментар под сликата остави и градоначалникот

Пајак му го крена „ферарито“ на Перо Антиќ

Пајак му го крена „ферарито“ на Перо Антиќ

На фејсбук-групата „Ѕид на сообраќајниот срам“ беше објавена слика на која се гледа дека ферарито на поранешниот кошаркар и претседател на Кошаркарската федерација, Перо Антиќ, е непрописно паркирано. По реакциите на граѓаните и коментарите на сликата, пакај-возило ја крена колата на Антиќ од паркингот. Коментар под сликата остави и градоначалникот

„Ферарито“ на Перо Антиќ кренато од пајак

„Ферарито“ на Перо Антиќ кренато од пајак

Специјалното возило „пајак“ вчера го кренало Ферарито на претседателот на кошаркарксата федерација на Македонија, Перо Антиќ. Фотографија од непрописно паркираното возило била објавена на ФБ групата, Ѕид на сообраќајниот срам, на која реагираат повеќе корисници на социјалните мрежи. Во коменарите на фотографијата може да се види и еден од градоначалникот

Богдановиќ му го собра „ферарито“ на Антиќ

Богдановиќ му го собра „ферарито“ на Антиќ

Прописите мора да се почитуваат, и важат за сите, па и за нашите спортски легенди како што е Перо Антиќ, инаку актуелен претседател на Кошаркарската Федерација на Македонија. Имено Саша Богдановиќ, градоначалникот на Центар и прв човек на КК Работнички, се пофали, односно објави како „пајак“ на ПОЦ го „дига“ Ферарито на Перо Антиќ поради непрописно

„Настрада “ ферарито на Перо Антиќ

„Настрада “ ферарито на Перо Антиќ

Денеска од страна на пајак на Паркинзи Општина Центар беше подигнато неправилно паркираното „ферари“ на поранешниот кошаркар и претседател на КФМ, Перо Анти.Тој подолго време  непрописно го паркираше своето возило пред седиштето на федерацијата. За паркирањето во Фејсбук групата „Ѕид на сообраќајниот срам“ реагираа граѓани, а набргу со коментари се

Богдановиќ му го “дигна“ Ферарито на Перо Антиќ!!!

Богдановиќ му го “дигна“ Ферарито на Перо Антиќ!!!

Богдановиќ му го “дигна“ Ферарито на Перо Антиќ!!! (ФОТО) Прописите мора да се почитуваат, и важат за сите, па и за нашите спортски легенди како што е Перо Антиќ, инаку актуелен претседател на Кошаркарската Федерација на Македонија. Имено Саша Богдановиќ, градоначалникот на Центар и прв човек на КК Работнички, се пофали, односно објави како „пајак“

Во Центар законите важат и за пријателите: Богдановиќ му го „украде“ Ферарито на Антиќ

Во Центар законите важат и за пријателите: Богдановиќ му го „украде“ Ферарито на Антиќ

Претседателот на Кошаркарската Федерација на Македонија, Перо Антиќ, остана без својот љубимец, скапиот автомобил Ферари. Автомобилот на поранешниот капитен на македонската кошаркарска репрезентација бил непрописно паркиран, а ова беше совршен момент за градоначаникот на Општина Центар, Саша Богдановиќ да покаже дека законите важат за сите. Богдановиќ,

Феноменален дриблинг на „Пајакот“, заклуца над „Ферари“, ова и Перо Антиќ не го може

Феноменален дриблинг на „Пајакот“, заклуца над „Ферари“, ова и Перо Антиќ не го може

Кој каде сака паркира во Центар. На ваквиот јавашлкук често реагираат граѓаните на социјалните мрежи. Така било и вчера, па тоа било поттик за „Пајак-службата“ на Паркинзи Општина Центар за да го собере скапото „Ферари“ кое било непрописно паркирано во централното подрачје на градот. Граѓаните се изнервирале дека автомобил е паркиран до седиштето

Што убаво му личи на „Пајакот“ да се слика со „Ферари“, сигурно и Перо Антиќ е одушевен

Што убаво му личи на „Пајакот“ да се слика со „Ферари“, сигурно и Перо Антиќ е одушевен

Реакции на граѓаните на социјалните мрежи биле поттик за „Пајак-службата“ на Паркинзи Општина Центар за да му го собере автомобилот „Ферари“ кој бил непрописно паркиран во централното подрачје на градот. Граѓаните забележале дека луксузниот автомобил е паркиран блиску до седиштето на Кошаркарската федерација на Македонија лоцирано на кракот од улица

По пријава на граѓани, пајак службата му го зема Ферарито на Перо Антиќ

По пријава на граѓани, пајак службата му го зема Ферарито на Перо Антиќ

На Фејсбук страницата „Ѕид на сообраќајниот срам” денеска се најде фотографија од „ферарито“ на поранешниот кошаркар и претседател на КФМ, Перо Антиќ. Автомобилот кој бил непрописно паркиран, по реакции од граѓаните бил отстранет од страна на пајак службата на ЈП Паркинзи Центар, а набргу со коментар се огласи и градоначалникот на Центар, Саша Богдановиќ,