притисни ентер »

Наоми Кемпбел гола во пустина во Кенија
Наоми Кемпбел гола во пустина во Кенија

Наоми Кемпбел гола во пустина во Кенија

На 49 години, супермоделот Наоми Кембел се соблече како од мајка родена за фотосесија сред пустината во Кенија. Таа, исто така, сподели еден кадар во Instagram. Голата слика не е случајна, бидејќи неодамна во интервју за британскиот Vogue таа изјави дека покрај нејзината убавина и статусот на топ-модел, биле потребни години за да добие самодоверба,

Се соблече гола на 49 години И ГРМИ!

Се соблече гола на 49 години И ГРМИ!

Една од најплатените манекенки во светот, легендарната Наоми Кемпбел на Инстаграм сподели фотографија направена за време на снимањето на фотосесија за британски Вог. 49-годишната манекенка сесијата ја правела во Кенија и на фотките е угол гола. "Долго време ми требаше да се чувствувам добро во моето тело - тоа е нешто што доаѓа со возраста, и навистина

Наоми Кемпбел и пустината

Наоми Кемпбел и пустината

На 49 години, супермоделот Наоми Кембел се соблече како од мајка родена за фотосесија сред пустината во Кенија. Таа, исто така, сподели еден кадар во Instagram. Голата слика не е случајна, бидејќи неодамна во интервју за британскиот Vogue таа изјави дека покрај нејзината убавина и статусот на топ-модел, биле потребни години за да добие самодоверба,

Се соблече гола на 49 години И ГРМИ!

Се соблече гола на 49 години И ГРМИ!

Една од најплатените манекенки во светот, легендарната Наоми Кемпбел на Инстаграм сподели фотографија направена за време на снимањето на фотосесија за британски Вог. 49-годишната манекенка сесијата ја правела во Кенија и на фотките е угол гола. "Долго време ми требаше да се чувствувам добро во моето тело - тоа е нешто што доаѓа со возраста, и навистина

Наоми Кембел на 49 години позираше целосно гола

Наоми Кембел на 49 години позираше целосно гола

Наоми Кембел на Инстаграм сподели фотографија која настана „зад сцена“ за време на снимање на фотосесија за Бристански Вог. 49- годишната манекенкаво Кенија имаше фотосесија, па сподели во вторникот сподели фотографија на која таа е целосно гола "Долго време ми требаше да се чувствувам добро во моето тело - тоа е нешто што доаѓа со возраста, и навистина

Сексапилната гола “црна пантерка“ се изгуби во пустина: Нејзината облека не е на видик

Сексапилната гола “црна пантерка“ се изгуби во пустина: Нејзината облека не е на видик

Ова е провокативното издание на славната манекенка за потребите на јулското британско издание на списанието „Vogue“. Славната британска манекенка Наоми Кембел (49) и во петтата деценија од нејзиниот живот е вистинска секс бомба. „Црната пантерка“ како што многумина ја нарекуваат, се пофалила на Инстаграм каква линија на тело има и тоа на повеќе од