притисни ентер »

Карлеуша претера - топлес на јахта
Карлеуша претера - топлес на јахта

Карлеуша претера - топлес на јахта

Српската пејачка Јелена Карлеуша топлес со каубојски шешир на јахта најави дека од нејзиниот настап ќе гори Будва. Со провокативните фотографии пејачката објави дека престојува во Црна Гора каде што има настапи. „Монте Карло сјае како Монтенегро“, напиша пејачката. Слободното време помеѓу настапи таа го користи да ужива на јахта.

Карлеуша гола на јахта, најави дека ќе горела Будва

Карлеуша гола на јахта, најави дека ќе горела Будва

Српската пејачка Јелена Карлеуша топлес со каобојки шешир на јахта најави дека од нејзиниот настап ќе гори Будва. Со провокативните фотографии пејачката објави дека престојуа во Црна Гора каде има настапи. „Монте Карло сјае како Монтенегро“, напиша пејачката. Слободното време помеѓу настапи таа го користи да ужива на јахта. View this post on Instagram

Карлеуша гола на јахта, најави дека ќе горела Будва

Карлеуша гола на јахта, најави дека ќе горела Будва

Српската пејачка Јелена Карлеуша топлес со каобојки шешир на јахта најави дека од нејзиниот настап ќе гори Будва. Со провокативните фотографии пејачката објави дека престојуа во Црна Гора каде има настапи. „Монте Карло сјае како Монтенегро“, напиша пејачката. Слободното време помеѓу настапи таа го користи да ужива на јахта. View this post on Instagram

Карлеуша гола на јахта, најави дека ќе горела Будва

Карлеуша гола на јахта, најави дека ќе горела Будва

Српската пејачка Јелена Карлеуша топлес со каубојски шешир на јахта најави дека од нејзиниот настап ќе гори Будва. Со провокативните фотографии пејачката објави дека престојува во Црна Гора каде што има настапи. „Монте Карло сјае како Монтенегро“, напиша пејачката. Слободното време помеѓу настапи таа го користи да ужива на јахта. Би можело да ве интересира

Карлеуша позира во топлес

Карлеуша позира во топлес

Атрактивната пејачка сега објави слики на кои позира топлес на брод. Јелена моментално престојува во Црна Гора каде има настапи, а слободното време го поминува во одмор, полнење батерии и сончање. Како ужива, реши да сподели со следбениците на Инстаграм, каде објави неколку провокативни фотографии.

Карлеуша позира во топлес

Карлеуша позира во топлес

Атрактивната пејачка сега објави слики на кои позира топлес на брод. Јелена моментално престојува во Црна Гора каде има настапи, а слободното време го поминува во одмор, полнење батерии и сончање. Како ужива, реши да сподели со следбениците на Инстаграм, каде објави неколку провокативни фотографии.

Карлеуша гола на јахта, најави дека ќе горела Будва

Карлеуша гола на јахта, најави дека ќе горела Будва

Српската пејачка Јелена Карлеуша топлес со каубојски шешир на јахта најави дека од нејзиниот настап ќе гори Будва. Со провокативните фотографии пејачката објави дека престојува во Црна Гора каде што има настапи. „Монте Карло сјае како Монтенегро“, напиша пејачката. Слободното време помеѓу настапи таа го користи да ужива на јахта.   View this post on

Карлеуша позира во топлес

Карлеуша позира во топлес

Атрактивната пејачка сега објави слики на кои позира топлес на брод. Јелена моментално престојува во Црна Гора каде има настапи, а слободното време го поминува во одмор, полнење батерии и сончање. Како ужива, реши да сподели со следбениците на Инстаграм, каде објави неколку провокативни фотографии.

Сфати дека нема што да изгуби, од грбот ѝ падна тежок товар: Јелена Карлеуша конечно е слободна

Сфати дека нема што да изгуби, од грбот ѝ падна тежок товар: Јелена Карлеуша конечно е слободна

Јелена Карлеуша по одморот во Турција се фрли на сериозна работа, настапува речиси секој ден, а бидејќи неодамна објави дека се разведува со Душко Тошиќ , се’ уште не сме информирани за нови епилози од разводот, а љубопитните медиуми од ден на ден ја следат на секој чекор за да дознаат некоја нова информација. Поп-дивата, која приватниот живот нормално

Јелена Карлеуша топлес и во танга плови на јахта

Јелена Карлеуша топлес и во танга плови на јахта

Српската пејачка Јелена Карлеуша провоцира секој ден од својот Инстаграм профил што со по некое стори за кавга со некој колега и она по интересното со разголени секси фотки во најразлични пози и комбинации. Овој пат ги поздрави своите фанови со фотки од јахта, топлес и со минијатурно бикини Карлеуша јава на брановите…