притисни ентер »

ПО ШОКАНТНА ВЕСТ се огласи и сопругата на Михајловиќ - И ТОА НА СРПСКИ!
ПО ШОКАНТНА ВЕСТ се огласи и сопругата на Михајловиќ - И ТОА НА СРПСКИ!

ПО ШОКАНТНА ВЕСТ се огласи и сопругата на Михајловиќ - И ТОА НА СРПСКИ!

Сопругата на Синиша Михајлови, Аријана прв пат јавно се огласи откако Синиша откри дека боледува од акутна леукемија. Аријана на својот Инстаграм - профил објави фотографија со емотивна порака на италијански и спрски и им се заблагодари на сите за поддршката која им ја пружаат. „Сила имаме многу, но со вашата љубов стануваме непобедливи! Ви благодарам

Ќерките на Михајловиќ испратија емотивна порака: Бог ги дава најтешките битки на најдобрите војници!

Ќерките на Михајловиќ испратија емотивна порака: Бог ги дава најтешките битки на најдобрите војници!

Српскиот тренер Синиша Михајловиќ вчера на прес-конференцијата за медиумите соопшти дека боледува од леукемија, поради што ќе мора да ја прекине кариерата на одреден период. Сепак, поддршка за стратегот пристигнува од сите страни, како и од неговото семејство, односно ќерките Викторија и Вирџинија. „Бог ги дава најтешките битки на најдобрите војници

Емотивни пораки од ќерките на Михајловиќ: Откажувањето не е во нашата ДНК!

Емотивни пораки од ќерките на Михајловиќ: Откажувањето не е во нашата ДНК!

По вчерашната прес-конференција на која легендата на српскиот фудбал Синиша Михајловиќ информираше дека боледува од леукемија веднаш се огласи бројни фудбалски лица од целиот свет. Но, без сомнение, најголемата поддршка за Михајловиќ доаѓа од неговото семејство. Се огласија и неговите ќерки Викторија и Вирџинија порачувајќи му на својот татко дека

Ние сме семејството Михајловиќ, откажувањето не е во нашата ДНК! Силни пораки од ќерките на Синиша Михајловиќ

Ние сме семејството Михајловиќ, откажувањето не е во нашата ДНК! Силни пораки од ќерките на Синиша Михајловиќ

Тие имаат силни пораки за својот татко! Викторија и Вирџинија  се огласија на Инстаграм со пораки во кои на својот татко му порачуваат дека се со него во најважната ботка во животот и дека ќе се борат заедно со него со тешката болест. Актуелниот предводник на Болоња, Синиша Михајловиќ уште вчера на прес конференцијата покажа дека и во иднина ќе остане

ПО ШОКАНТНА ВЕСТ се огласи и сопругата на Михајловиќ - И ТОА НА СРПСКИ!

ПО ШОКАНТНА ВЕСТ се огласи и сопругата на Михајловиќ - И ТОА НА СРПСКИ!

Сопругата на Синиша Михајлови, Аријана прв пат јавно се огласи откако Синиша откри дека боледува од акутна леукемија. Аријана на својот Инстаграм - профил објави фотографија со емотивна порака на италијански и спрски и им се заблагодари на сите за поддршката која им ја пружаат. „Сила имаме многу, но со вашата љубов стануваме непобедливи! Ви благодарам

Емотивни пораки од ќерките на Михајловиќ: Откажувањето не е во нашата ДНК

Емотивни пораки од ќерките на Михајловиќ: Откажувањето не е во нашата ДНК

ИЗВОР Скопје24 | јули 14, 2019 По вчерашната прес-конференција на која легендата на српскиот фудбал Синиша Михајловиќ информираше дека боледува од леук***ја веднаш се огласи бројни фудбалски лица од целиот свет. Но, без сомнение, најголемата поддршка за Михајловиќ доаѓа од неговото семејство. Се огласија и неговите ќерки Викторија и Вирџинија порачувајќи

Емотивни пораки од ќерките на Михајловиќ: Откажувањето не е во нашата ДНК!

Емотивни пораки од ќерките на Михајловиќ: Откажувањето не е во нашата ДНК!

По вчерашната прес-конференција на која легендата на српскиот фудбал Синиша Михајловиќ информираше дека боледува од леукемија веднаш се огласи бројни фудбалски лица од целиот свет. Но, без сомнение, најголемата поддршка за Михајловиќ доаѓа од неговото семејство. Се огласија и неговите ќерки Викторија и Вирџинија порачувајќи му на својот татко дека

Емотивни пораки од ќерките на Михајловиќ: Откажувањето не е во нашата ДНК!

Емотивни пораки од ќерките на Михајловиќ: Откажувањето не е во нашата ДНК!

Емотивни пораки од ќерките на Михајловиќ: Откажувањето не е во нашата ДНК! По вчерашната прес-конференција на која легендата на српскиот фудбал Синиша Михајловиќ информираше дека боледува од леукемија веднаш се огласи бројни фудбалски лица од целиот свет. Но, без сомнение, најголемата поддршка за Михајловиќ доаѓа од неговото семејство. Се огласија

Ќерките на Синиша со порака: Ние сме Михајловиќ, откажувањето не е во нашиот ДНК

Ќерките на Синиша со порака: Ние сме Михајловиќ, откажувањето не е во нашиот ДНК

Ќерките на Синиша Михајловиќ со емотивни пораки на социјалните мрежи даваат поддршка на таткото кој објави дека боледува од леукемија. Вирџинија и Викторија сметаат дека нивниот татко е вистински војник и оти ќе избори со болеста. -Велат дека Господ најтешките битки им ги дава на најдобрите војници.Ние сме фамилија Михајловиќ и откажувањето од борбата